Pénteki gyermek

Pénteki gyermek

Friday's Child

A 18 éves Richie Wincottól megválnak nevelőszülei, a srác szinte egyik pillanatról a másikra a arra kényszerül, hogy szembenézzen az élet valós oldalával.

Richi azonban csakhamar egy balul elsült rablás fő gyanúsítottjává válik, mindeközben pedig váratlanul a szerelem is rátalál, így hamar… Több

Rendező: A.J. Edwards
Forgatókönyvíró: A.J. Edwards
Premier: 2017
Tye Sheridan
Caleb Landry Jones
Caleb Landry Jones

2021.02.16 pozsizol

Ha magától a sztoritól nem is hasaltam le, azt meg kell hagyni, hogy az operatőri munka egészen lehengerlően jó. Nem az, ami rögtön szemet szúr, és csak később esik le, de a film képi világa igazán ütősre sikeredett.

2018.08.28 Bernie

nem rossz film, de szerintem nagyon sokan Tye Sheridan miatt fogják megnézni, és ők biztos, hogy csalódni fognak benne, mert nem igazán az a könnyed kis szórakozás.

2019.06.09 necum

Szociorealista alkotás egy fiatal srácról, akinek nincs hova kapnia, menekülnie vagy mennie, amikor az élet nehezebbnek bizonyul. Nem egy feldobós, jóérzés-film, így aki a témára érzékeny, nem fogja könnyen bírni.

A világpremierre 2018. március 11-én került sor a South by Southwest filmfesztiválon Austinban (Texas, USA).Szerző: hp

Austin és Waco városaiban (Texas, USA) forgatták.Szerző: hp