Harag

Fury

2016.04.01 szabi17

Nehéz számomra szavakat találni a film kapcsán. Az egyik hanem a legjobb háborús alkotás. Nincs happy end csak a háború borzalmai és a túlélésért való harc. Ezt nagyon jól mutatja be több jelenet is. Ehhez kellett egy ilyen ütős színészgárda akik min... Több

2016.11.08 tjanika

Jó volt,bár néhol nekem kicsit túlzásokba estek. A mindent kibírunk mert amerikaiak vagyunk téma a végére már túl sok. Egyszer-kétszer nézhető,de van ettől sokkal jobb is ebben a műfajban.

2016.04.28 Hektor6

Az utóbbi évek legjobb háborús filmje. Izgalmas tankharcok vannak benne, jó karakterekkel, és egy kicsit túlzó befejezéssel. De Brad Pitt például nagyon jól játszott, elég jól hozta az „apafigurát”. A többi színész is jól hozta a karakterét, és tényleg ez izgalmas történetet kapunk.

2020.11.29 Patya94

Na ilyen egy kurva jó háborús film. Egyik kedvenc színészem Pitt, de itt kicsit mű a karaktere.

2015.03.24 piaf023

Fenntartással ültem be a moziba, de nagyon kellemesen csalódtam. Végig lekötött a film, nagyon tetszett, a szereposztás is kiváló. Imádtam.

2018.07.25 Robi

A háborús filmek általában nekem nem tetszenek de ez kivétel volt nem az a szimpla háborús film volt izgalmas volt és lekötötte a figyelmemet. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.11.26 mrstubbs

Nekem sem volt benne semmi extra. Annyira nem elvetendő, csak teljesen kiszámítható a történet befejezése, szinte gondoltam, mi lesz a végkifejlet. Összességében jó lett

2015.05.03 Lacroix

Tisztán ábrázolja a háború mocskát,ahol az amerikai se egy szent ember. Ennek ellenére sok az ellentmondás és nem éppen reális dolog a filmben.Ezektől eltekintve jó film

2015.11.30 somoha

Kifejezetten tetszett, szerintem egy kiválóan megrendezett és felépített film. Hozzá kell tennem, hogy nem igazán kedvelem a háborús történeteket de ez tényleg megfogott.

2015.03.26 zotyika33

Összességében igen vegyesek az érzéseim ezzel a filmmel kapcsolatban. A legerősebb talán az, hogy nem igen van kedvem még egyszer megnézni. No nem látványügyi, vagy történelem hitelességi okok miatt. Itt talán a legnagyobb hiány az a történet hiánya ... Több

2015.03.25 tothzsuzsika

Zseniális film. Brad Pitt szuper volt, és nem azért mondom ezt, mert ő Brad Pitt, tényleg tetszett. Végigizgultam az egészet, sajnáltam mikor vége lett.

2015.01.28 Deni

Fura, hogy nem láttam se Oscar se Golden Globe jelölések között semmien kategóriában.. Nagyon durva, mennyire bele tudja képzelni magát az ember az egész "szituációba"..a színészek meg zseniálisak... a fiatal srác, Logan Lerman is felnőtt a feladathoz, és egyenrangú fél a többi nagyszerű színész között!

2015.02.09 dtrix

Aki szereti a II. világháborús filmeket, annak ez érzésem szerint tetszeni fog. Kellően drámai volt ahol kellett, szerettem benne a szereplőket, és végre Brad Pitt túlontúl menősége sem volt számomra zavaró. A vége kicsit amerikaira sikerült, de összességében kiváló mozit kaptunk azt gondolom. Az osztályzatom 8,5/10.

2015.01.26 marko

Harag... Nekem csak Fury marad. A katona emberei oldala, ahogy a lánnyal bánik. Na ez film.