
Vélemények (106)
Érdekes, hogy a Harag (Fury) csak második megtekintésre nyerte el a tetszésem. Akkor vettem ugyanis észre a filmben rejlő értékeket. Az egyik ilyen a film különleges atmoszférája: a több mint egy esztendeje (már Normandia előtt is harcoló, Afrikában ... Teljes kritika
Egy hiteltelen amerikai,kissé nyálas,csöpögős marhaság.És hogy Brad Pitt erre kapható volt,pedig egy intelligens színész!Döbbenetes a történelem farba rugdosása.
Olyan női nézőbarát háborús film. Bátor és jóképű hazafiak harcolna és áldozzák fel életüket a hazáért, mindez megfűszerezve egy kis romantikával.
Nekem nagyon tetszett a film. Sokáig tartott mire rászántam magam, de nagyon megérte. Egész jól ábrázolja a háborút és könnyedebben nézhető mint az ilyen féle filmek általában.
Soha nem gondoltam volna, hogy Brad Pittet egy háborús filmben fogom látni, de ez is eljött. Túl azon, hogy daliás fiatalemberekről szól a film, sokszor éreztem, hogy a hölgyeknek címezték Brad Pitt, Logan Lerman vagy Jon Bernthal végett, roppant jól... Több
Nem volt rossz, bár voltak benne túlzások. Néhány nagyobb klisé is előfordul szerintem, bár voltak számomra meglepő fordulatok is. Összességében teljesen rendben van. Nem tartozik a legjobbak közé, de aki szereti a háborús filmeket, annak nyugodt szívvel ajánlom.
Ha háborús filmről van szó akkor nincs olyan nagy neves színész aki ne akarnak legalább egyben játszani. Ez a film is hatalmas neveket sorakoztat. Nem csoda hogy a film bitang. Érzelmes, véres, lelkes és borzasztó. Ahogyan az a való életben lehetett.... Több
Hasonló filmek
Kapott ez a film hideget és meleget is annak idején, 10 évvel ezelőtt, főleg a háborús film fanoktól és harckocsi mániásoktól, mondván: nem reális az egész. Én meg azt mondom: 80%-ban igenis reális a film (és élvezhető). Ami a maradék 20%-ot illeti, ... Több
Jól összerakott, élvezhető és vagány háborúsfilm. Vannak negatívumai, mint például a szokásos filmes sablonok és a befejezés, vagy az, ahogyan leszednek egy tigristankot, de mivel nem vagyok történész, ez sem zavar. A hibákért pedig Brad Pitt alakítása mindent kárpótol.
"Hiszel Istenben? Várj csak, míg megtudod... Hogy mire képes az ember a másik ellen..." (a Káplán Az is bolond, aki nem ismeri fel, mennyire mély dráma ez a film, igazából teátrális allűrök nélkül. És a háború roncsolása pont ugyanolyan jól, natu... Teljes kritika
Nagyon jó film. Vannak hibái, és nem tökéletes, ahogy semmi sem. Ennek ellenére nekem nagyon bejött, és hiteles háborús film. Brad Pittől ez egy szokatlan film, de szerintem jó állt neki a szerep, és jól is játszott, ahogy a többi színész is. Az akci... Több
Érdekes, hogy legelső megtekintésre csalódás volt számomra a Harag, ám másodjára már tetszett. Az alapvető probléma az, hogy a legvégső küzdelem nem túl hiteles. Képes lehet-e egyetlen Sherman harckocsi arra, hogy feltartóztasson egy teljes napra egy... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Harag című háborús film egyik fő célja bemutatni, hogy mennyire kőkemények és háborúban meggyötörtek, illetve érzelmeikben kihaltak voltak az amerikai katonák 1945 áprilisára (amikor a háború vége már csak hetekre volt), több mint 9 hónapnyi szakad... Teljes kritika