82% 1240 szavazat
Vélemények

Harag

Fury

 Több
Filmadatlap
106
Vélemények (106)
28
Szereplők (28)
21
Képek (21)
1
Videók (1)
21
Érdekességek (21)
Díjak
2
Filmkritika (2)
18
Cikkek (18)
Fórum

Vélemények (106)

Írj véleményt
 
2020.02.11 drg0602

Szuper jó film.

Nekem nagyon tetszett ez a film. Brad Pitt alakítása nagyon jó, a film nagyon látványos, jók a párbeszédek, sok akció. Jó háborús dráma, azt kaptam tőle amit vártam. Szuper jó film!

0
 
2025.07.31 Argus

Háborús dráma remek tankos jelenetekkel (80%)

Épp most olvastam a napokban, hogy egy hadtörténész a 10 leghitelesebb háborús alkotás közé sorolta David Ayer 2014-es harckocsis moziját, a Haragot. Az indoklásban az lett kiemelve, hogy hitelesnek tekinthető a 4 Sherman kontra egy Tigris küzdelme, ... Teljes kritika

1
 
2021.10.26 Képkockák

Tucat akciófilm, amit a színészek nevével adnak el.

1
 
2019.09.27 ZeroHero

Nalam a legjobb tankos film, meg akkor is, ha tipikus amerikai es mindenfele hitelessegi problemak vannak a filmben szereplo jarmuvekkel. A szuk terben a kenyszer hatasara egymas mellett elo emberek minden egyes rezdulese azonnal felerosodik, mindenk... Több

0
 
2018.12.12 harnas1207

Tankcsatás film még nem igazán készült ilyen nézhető formában, ezért egyszer megnézhető volt, Ezen kívül sok pozitívumot nem tudok elmondani. Nagyon klisés volt és erősen túl lett tolva benne a hősépítés.

0
 
2017.11.03 Bazzzsi

Egy korrekt háborús film. Felkavaró és megindító és mindenhol ott van a halál szaga. Csodálkozik az ember, hogy háború alatt is tudnak viccel az emberek és mosolyogni, de máshogy képtelenség túlélni.

0
 
2016.05.09 TomÁcs

Nem vagyok egy nagy háborús film rajongó, de ez tetszett. Hiteles volt és látványos a kép világa, a története izgalmas és érdekes.

0
 
2018.10.29 VvV

Egy háborúban sosem lehet nyugodt az ember. Megrázó film, ahol lélegzetet sem mer venni az ember.

0
 
2025.10.14 Disztópia

Háborús atmoszféra egy patetikus sztoriban

Ha egyetlen mondatban kellene megfogalmaznom David Ayer 2014-es tankos filmjének a lényegét, azt mondanám: háborús atmoszféra, patetikus sztoriban. A második világháború utolsó hónapjában járunk, 1945 áprilisában, amikor az amerikai katonák már mély... Teljes kritika

3
 
2024.04.22 Tomipapi

Kemény világ volt az. Szomorú dolgok ezek!

0
 
2018.07.27 Norbi

Nem szoktam háborús filmeket nézni, általában nem tudnak 10 percnél tovább lekötni. Ez esetben viszont nagyon is sikerült . Izgalmas volt és minden jelenetben már vártam a támadásokat, az ellenfelek eljövetelét. Imádtam.

0
 
2015.05.11 hsanya182

Egy nézést megér. Jól szemlélteti a háborús időben az emberi tulajdonságokat. Vannak benne látványos elemk, de kicsit vontatott volt nekem, lehetett volna rövidebbre csinálni, fölös dolgokat kivágni. Meg egy idő után idegesítő hogy a "mi karaktereink... Több

1
 
2024.08.24 Filmométer

Vegyes érzésekkel a Fury című filmről

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Vegyes érzésekkel mondok véleményt a Fury című, 2014-es, második világháborús filmről, mert egyik oldalon kedvelem David Ayer rendezőt és Brad Pitt színészt ,illetve tetszenek a harckocsi-jelenetek is, viszont a másik oldalon nehezen tudok elmenni a ... Több

1
 
2017.12.29 diumiu

Szeretem a háborús filmeket, bár nem szívesen nézek túl gyakran ilyen jellegű filmeket, mert rettenetesen le tudnak hangolni. Nagyon tetszett ez a film a történetével, a szereplőivel és a kivitelezéssel együtt.

0