Harag

Fury

2017.11.03 Bazzzsi

Egy korrekt háborús film. Felkavaró és megindító és mindenhol ott van a halál szaga. Csodálkozik az ember, hogy háború alatt is tudnak viccel az emberek és mosolyogni, de máshogy képtelenség túlélni.

2016.05.09 TomÁcs

Nem vagyok egy nagy háborús film rajongó, de ez tetszett. Hiteles volt és látványos a kép világa, a története izgalmas és érdekes.

2018.10.29 VvV

Egy háborúban sosem lehet nyugodt az ember. Megrázó film, ahol lélegzetet sem mer venni az ember.

2020.02.11 drg0602

Szuper jó film.

Nekem nagyon tetszett ez a film. Brad Pitt alakítása nagyon jó, a film nagyon látványos, jók a párbeszédek, sok akció. Jó háborús dráma, azt kaptam tőle amit vártam. Szuper jó film!

2018.07.27 Norbi

Nem szoktam háborús filmeket nézni, általában nem tudnak 10 percnél tovább lekötni. Ez esetben viszont nagyon is sikerült . Izgalmas volt és minden jelenetben már vártam a támadásokat, az ellenfelek eljövetelét. Imádtam.

2015.05.11 hsanya182

Egy nézést megér. Jól szemlélteti a háborús időben az emberi tulajdonságokat. Vannak benne látványos elemk, de kicsit vontatott volt nekem, lehetett volna rövidebbre csinálni, fölös dolgokat kivágni. Meg egy idő után idegesítő hogy a "mi karaktereink... Több

2017.12.29 diumiu

Szeretem a háborús filmeket, bár nem szívesen nézek túl gyakran ilyen jellegű filmeket, mert rettenetesen le tudnak hangolni. Nagyon tetszett ez a film a történetével, a szereplőivel és a kivitelezéssel együtt.

2016.02.19 Lonka

Én sokkal rosszabbra számítottam, nem vagyok egy nagy háborús film rajongó. Egyszer-kétszer meg lehet nézni. Elég jól össze lettek válogatva a szereplők és nem is Brad Pittre gondolok elsőként.

2020.07.16 ANdraS

Egy átlagos akciófilm

Harag. Ha az alkotók ilyen címet adnak egy háborús filmnek, elvárnám, hogy tele lesz súlyos, könyörtelen jelenetekkel, amelyben a harag a főszereplőket hajtó katalizátor. Ehelyett a néző kap a háborútól elgyötört, megtört katonákat a karizmatikus Brad Pitt vezetésével. Don Collier őrmesterként játssza a jól ismert figurát: kívülről erős, de belülről megtört, aki tanklegénységgel verekszi át magát a szétesett német fronton 1945 áprilisában, a 2. világháború utolsó heteiben. A film leginkább egy merész akciófilm Rambó stílusában, nem egy háborús dráma. Rengeteg felületes jelenetet tartalmaz: a meghalt barát szétszakított arcának egy része ott hever a tankban anélkül, hogy észrevennék, aztán pedig feltakaríttatják az újonccal, a német szépséget betemették a romok, miután lebombázták a házát, de ő ott fekszik a romok tetején szinte érintetlenül, minden SS tag undok arcú karakter sas orral, mint ahogy az enciklopédiák mutatják. Nem hiszem el, hogy egy tankcsapat ilyen mészárlásra lenne képes, ha szembeszállna 300 SS katonával felfegyverezve, panzerfaustokkal. Összegezve, ha akciófilmet akartok nézni, a Harag megállja a helyét. De ha egy jó háborús filmet kerestek, rengeteg sokkal jobb filmet találtok a régi klasszikusok között.

2017.12.09 Greeta

Imádtam a szereposztását, az nálam öt csillag. A nyomott és melanólikus hangulat remekül átjött a filmben és valahogy az elejétől lehetett sejteni, hogy ezt a háborút nem lehet élve megúszni.

2016.04.03 Annuska

Többször is nézhető háborús film, pedig nem igazán kedvelem az ilyen témájú filmeket. Végig leköti az ember figyelmét, a szereposztás egészen kiváló. A díszlet is remekül meg lett csinálva.

2020.09.12 Hámori Balázs

Ez a háború

Eleinte nem érdekelt, aztán egyszer egy unalmas este megnéztem, és igazából nem bántam meg. Brad Pitt itt is jól hozza a figurát, ahogy igazából mindenki nagyszerű volt a szerepében, kiváltképp Logan Lerman, akitől, hogy őszinte legyek, tartottam, m... Teljes kritika

2017.07.25 moviewer

A film nagyon jól tükrözi a világháborús állapotot, a katonák különböző jellemeit. A csatajelenetek egész jól sikerültek, viszont sokszor a Star Warsban éreztem magam a piros és zöld lézerek miatt.

2017.11.01 szucszoli

Nagyon gyenge háborús film

Ez az egyik legrosszabb háborús film, amit valaha láttam. Estig lehetne sorolni, hogy mennyi féle szempontból bukik meg a koncepciója.. Vegyük számon, hogy mik is ezek: Annyira hamis és mesterkélt a katonák érzelgősködése, annyira nincs drámai tölte... Teljes kritika