82% 1240 szavazat
Vélemények

Harag

Fury

 Több
Filmadatlap
106
Vélemények (106)
28
Szereplők (28)
21
Képek (21)
1
Videók (1)
21
Érdekességek (21)
Díjak
2
Filmkritika (2)
18
Cikkek (18)
Fórum

Vélemények (106)

Írj véleményt
 
2016.02.19 Lonka

Én sokkal rosszabbra számítottam, nem vagyok egy nagy háborús film rajongó. Egyszer-kétszer meg lehet nézni. Elég jól össze lettek válogatva a szereplők és nem is Brad Pittre gondolok elsőként.

0
 
2020.07.16 ANdraS

Egy átlagos akciófilm

Harag. Ha az alkotók ilyen címet adnak egy háborús filmnek, elvárnám, hogy tele lesz súlyos, könyörtelen jelenetekkel, amelyben a harag a főszereplőket hajtó katalizátor. Ehelyett a néző kap a háborútól elgyötört, megtört katonákat a karizmatikus Bra... Több

1
 
2017.12.09 Greeta

Imádtam a szereposztását, az nálam öt csillag. A nyomott és melanólikus hangulat remekül átjött a filmben és valahogy az elejétől lehetett sejteni, hogy ezt a háborút nem lehet élve megúszni.

0
 
2025.11.27 Wolfschanze

Látványos tankjelenetek és dráma a végén

A film története szerint 1945 áprilisában járunk, így a második világháborúból már csak alig egy hónap van hátra. Az amerikai csapatok Németország területén járnak és törnek előre Berlin felé. A krautok (ahogyan a filmben hívják a németeket) azonban ... Teljes kritika

0
 
2016.04.03 Annuska

Többször is nézhető háborús film, pedig nem igazán kedvelem az ilyen témájú filmeket. Végig leköti az ember figyelmét, a szereposztás egészen kiváló. A díszlet is remekül meg lett csinálva.

0
 
2020.12.26 Maver17

Kiváló

Nekem tetszett a film. Látványos, és megmutatja, hogy milyen volt valójában a háború akkoriban.

1
 
2020.09.12 Hámori Balázs

Ez a háború

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Eleinte nem érdekelt, aztán egyszer egy unalmas este megnéztem, és igazából nem bántam meg. Brad Pitt itt is jól hozza a figurát, ahogy igazából mindenki nagyszerű volt a szerepében, kiváltképp Logan Lerman, akitől, hogy őszinte legyek, tartottam, m... Teljes kritika

1
 
2020.05.02 Bélus és a Balerina Nézhetetlen

A győztesek írják a történelmet

Rövid leszek. Kurt Knispel ö egy valódi harckocsizó ász volt. Nagy szerencséjük volt a jenki harckocsizóknak hogy nem találkoztak Pl: Michael Witmanal.

0
 
2017.07.25 moviewer

A film nagyon jól tükrözi a világháborús állapotot, a katonák különböző jellemeit. A csatajelenetek egész jól sikerültek, viszont sokszor a Star Warsban éreztem magam a piros és zöld lézerek miatt.

0
 
2016.02.08 Nathan03

Vártam Brad Pittnek ezt a háborús drámáját. De még is valahogy többet vártam nem azt mondom hogy csalódás mert voltak a filmnek nagyon jó jelenetei amik tetszettek de lehetett volna mélyebb is a történet. De ennek ellenére jó film aki szereti a háborús filmeket nézze meg mert tényleg vannak a filmnek erős jelenetei.

0
 
2015.11.21 irongozu

Számos háborús filmet láttam már és ezt mindenképpen a jobbak közé sorolnám. A Tankos filmek rangsorában pedig nekem ez a Lebanon című film után a második legjobb.

0
 
2017.08.14 czigler.nora

Egynek elmegy, de azért erősen hamisítja a valóságot, megint egy amerikai mese. Én azért élveztem, mozgalmas és izgalmas film volt, egyszer érdemes megnézni.

0
 
2017.06.23 Olivér Rózsa

Vártam ezt a filmet hogy jelenjen meg, és meg kell hogy mondjam nem csalódtam. Háborús filmek között nálam elől van. Bead Pitt jól alakított itt is! 5 csillag

0
 
2015.05.29 Evcsi95

A háborús jeleneteknél úgy éreztem magam, mintha épp egy Csillagok háborúja adaptációt néznék. Rengeteg volt a harc, a vér és az erőszak is. Lehetett volna ezt másképpen is.

0