Gagyi mami

Big Momma's House

2024.02.01 JRD

Semmi extra, csakis színtiszta szórakozás Martin Lawrence módra. A pasi nőnek öltözve mindig jó kalandnak ígérkezik (lásd Apa csak egy van, Aranyoskám, Van, aki forrón szereti... stb.). Ez most sincs másként, főleg, ha azt egy olyan humortörpe teszi,... Több

2018.01.18 mamiéstöti2

Az egyik legjobb Martin Lawrence film szerintem, nagyon ötletes forgatókönyvvel és ütős poénokkal tűzdelve.

2017.12.05 Deku

Belőlem ez a film szánalmat váltott ki mert irtózatosan gyenge a megvalósítása. Sokaknak bejött ez a film azonban nálam teljesen más érzést váltott ki. Mivel kicsit sem kedveltem egy percig se.

2019.06.28 HE7EDIK

Lawrence jobb vígjátékai közül való és jól is hozza a fekete mami szerepét. Persze a folytatások már jóval gyengébbre sikerültek.

2019.07.28 Ms. Akárki

Klasszikus beépülős vígjáték. Hasonló már volt nemrég így egy kicsit koppintól utóérzete van, de Martin Lawrence játéka miatt ezt is megbocsáltottam a filmnek. Izgalmas és pörgős vígjáték, bár a Robin Williams-es hasonló nagyibeöltözős jobban belopta magát a szívembe.

2017.10.29 AngelCass

Akinek tetszett a Feketék Fehéren annak bátran ajánlom mert hasonló szisztémájú filmek. Délutáni kikapcsolódásnak tökéletes, de még az esti műsornak is megfelel.Remekül dolgoznak a helyzetkomikumokkal. Tetszik a kertvárosi közösségek külön kis világa... Több

2018.07.09 Norbi

A poénok tetszetősek, néha egészen jók, viszont a színészek különösen Martin Lawrence nem tetszett. Néha már-már idegesített a játéka, sőt maga a karakter sem nyerte el a tetszésemet.

2016.10.25 jencike1985

Fantasztikusan jó film! Rengeteg jó poénnal fűszerezett film. Legjobb színészekből válogatták össze a film béli karakterek. Könnyed kis családi vígjáték az unalmas estékre. Mindenkinek ajánlom.

2018.01.31 diumiu

Martin Lawrence nem a kedvencem, de ennek ellenére belevágtam a film megnézésébe. Könnyed kikapcsolódást ad a film, de számomra ennyi. Nem igazán az én műfajom, engem nem győzött meg igazán.

2018.03.19 NFG

Nagyon régóta ismerem ezt a filmet! Rengetegszer láttam már és még jó sokszor tervezem megnézni! Megunhatatlan! Nálunk az egész család kívülről fújja az egészet! Sok szállóigét vettünk a filmből, amit mai napig használunk!

2016.07.27 Karolyka

Az egyik legnagyobb vígjáték az évfordúló idején. Szétnevetem rajta magam akárhányszor csak meglátom a tv-ben vagy berakja valamelyik családtagom a dvd-be. nagy kedvence az egész családnak. Zseniális a humora és a színészek is klasszak.

2016.10.03 Ghotik

Nem igazán jött be a filmnek sem a stílusa, sem a színészek alakítása. Egyszerű, gyenge poénokkal teli, felejthető vígjáték. Nagyon beharangozták, de számomra csalódás volt a film.

2016.01.13 esfworld

Nagyon szórakoztató és humoros a film, tényleg csak ajánlani lehet. Az ezutáni részek már rémgyengék lettek, de ez klasszikussá nőtte ki magát a maga műfajában.

2015.11.04 Katalin21

Annyi huncutság van benne ,hogy azt meg nem lehet számolni :) Gagyi mama szerep oltári. A cím is adott a filmhez. Akcióként kicsit lájtos,de azért szakadtam a nevetéstől. Krimiként meg baromi jó álarc a gagyi maama. :D