Gran Torino

Gran Torino

2019.01.04 szabomarc

Egyszerű történet, de tökéletesen végzett munka. Nagyon tetszettek a karakterek, Clint Eastwood még mindig jól játszik, nem kopott meg az idő során. Megható a kapcsolat ami kialakul a fő karakterek között, illetve ahogyan végigkövethető a film során a karakterek fejlődése ezzel kapcsolatban. Mindenkinek ajánlom, nálam 10/10.

2020.10.12 HanGa

Nekem ez a film az abszolút kedvencem Clint Eastwoodtól. Tökéletes a forgatókönyv és nagyon jók benne a karakterek.

2017.05.30 vivikejencikelara

Nagyon jó film és mély dolgokat rejt. Hihetetlen jó alakítást láthatunk Clint Eastwood-tól. De lehetett volna más is a címe a filmnek, bár értem miért az autóról nevezték a filmet hiszen a fiú az autó miatt kerűl kapcsolatba Clint-tel.

2018.11.08 iq.csabi

Örök klasszikus. Zseniális.

2017.06.01 jencike1985

Nagyon jó film. Ajánlom mindenkinek. Kellően humoros mégis komoly film. Clint Eastwood tökéletesen alakítja karakterét. Az autó pedig nagyon jó! Csak ajánlani tudom a filmet.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Az ironia es a nyitottsag-zarkozottsag tokeletes harmoniaja ez a film. Ahogy a morcos,oreg, rasszista Clint atalakul a filmben, az minden idok egyik legnagyobb alakitasa.Ja, hogy o maga rendezte is? Keremszepen, ez a film tokeletes.

2016.05.21 Vadgazda

Tetszett! Az öreg Clint Eastwood egyik utolsó nagy dobása. Érdekesen mutat be egy kevéssé ismert témát, jó sztorit tettek mellé és kiváló színészeket. Szerintem kifejezetten ajánlott mindenkinek akit kicsit is érdekel a korei-vietnámi háborúhoz kapcsolódó problémák.

2015.04.22 Mate

Nem is tudom eldönteni, hogy színésznek vagy rendezőnek jobb-e Clint Eastwood.. talán rendező, de ha mindkettő egy filmnél az csak jól sülhet el. Márpedig a Gran Torino jobban nem sülhetett volna el. Az egyik legviccesebb, de az egyik legmegrázóbb film, amit láttam.

2017.03.10 NorbiP

Sokáig a kedvenc filmem volt, többször is láttam. Eastwood mint mindig hatalmasat alkotott rendezőként. A művei közül talán ezt jelölném ki a legjobbnak.

2019.07.28 Hondati

Felejthető de szerethető

Nem egy top movie de én jókat derültem rajta. Jó benne az öreg.Hozza az Igazi amerikai fenegyereket.Az autónak nem sok szerepe jutott de rendben van a sztori.

2015.04.23 superxaba

Színésznek is rendezőnek is kiváló Eastwood, ebben az filmjében egyaránt szórakoztat, gondolkodtat el és késztet sajnálatra. Szembesít mindenki saját emberi gyarlóságával és előítéleteivel.

2015.07.14 prongs2001

Nagy népszerűségnek örvend ez, a film, nem is hiába. Nagyon látványos, akció dús film, igazi mozi élmény, szenzációs effektekkel. Nagyon tetszett a film, látványos, izgalmas és többször nézős

2017.02.26 Hercegno

Piszok jó film, imádtam minden percét. Közhely talán még nem volt annyira érvényes, mint Eastwoodra, hogy olyan, mint a jó bor, az idő múlásával egyre jobb lesz.

2016.10.12 tiszaizsofi

Clint Eastwooddal nagyon nem lehet mellélőni, mert igazi karakter, aki szereti, annak ez a filmje is tetszeni fog mert tanulságos, izgalmas, sablonoktól mentes,jó film. Jok a viccek,jelenetek.