Gran Torino

Gran Torino

2016.04.11 BallEr

Bátran mondhatom erre a filmre, hogy nagyon egyben van. Leginkább azok kedvelik, majd akiknek bejön egy laza esti szórakozás mindenféle nagy volumenű gondolattól mentes film.

2016.11.22 Manfred

Különleges hangulatú, egyáltalán nem sablonos film. A története nagyon érdekes, magával ragadó és hat a nézőre. Clint Eastwood nagyon profin alakít benne, fekszik neki a szerep.

2015.05.06 bambula

Nagyon szkeptikusan álltam neki valamiért, de anyám, milyen jó volt! Minden pont a helyén volt és annyi volt belőle amennyi kellett. Mellbevágó volt a jó értelemben.

2015.06.10 veszi.peter

Az öreg Eastwood azért nem semmi. Ilyen korban megrendez egy ekkora állat jó filmet és ráadásul még a főszerepet is eljátsza, olyan hitelesen és jól, hogy le a kalappal. A kiégett rasszista figura nagyon jól állt neki. Volt benne valami rémisztő, még... Több

2015.04.19 KeriPeti

Eastwood egy elképesztően jó színész és még annál is jobb rendező. Ilyen korban még ilyen aktívan is dirigálni és játszani, az elképesztő. Teszi ezt ráadásul olyan minőségben, ami a Gran Torino során mindenki számára világossá válik. Remek film, magával ragadó történet és alakítások, karakterfejlődéssel.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Clint Eastwood, mint Morgó a hét törpéből! Ha a Gran Torino filmre gondolok, akkor egyből eszembe jut párhuzamot vonni a főszereplő és kocsija, elnézést autókölteménye között. A film is ilyen, mint ők ketten!

2016.02.15 Svastitsd

Talán kicsit lassan indul be a cselekmény, de végig nem rossz a film. Nagyon jöl fel van építve, és az utolsó jelenettel az egész film kap egy kis pluszt.

2019.06.29 Garfbob10

Egy marcona öregember története, aki szép lassan megnyílt a számára eleinte ellenszenvesnek tűnő hmong család előtt és akiknek a védelmükre is kelt. Egy gyönyörű film, mely elég szép teljesítmény volt az akkor már lassan 80 éves Clint Eastwoodtól, akinek remek karrierösszegzése volt ez.

2015.09.12 Meeroz21

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.

2015.11.02 FilmesPéter

Nagyon jó film, én durván imádtam végig. Azért nem semmi, hogy Clint Eastwood rendezőként és színészként is, hogy odatette magát és bizonyított ebben a filmben. Bátran ajánlom.

2016.12.06 Szőr SzereLő

A film eleje számomra érezhetően tele van rasszizmussal, ami aztán a megvilágosult öreg hazaimádó vietnami veterán személyében, átmegy egy jóakaró védelmezőbe. Hogy miért? Egyszerű. A film elmondja. Ez az a film ami ad valamit. Egyszerű és nagyszerű. Több ilyen kellene.

2019.01.02 MissFortune

Párom hatalmas rajongója Clint Eastwoodnak. Egyik este rávett, hogy nézzük meg ezt a filmet. Abszolút nem bántam meg! Vicces volt, én is megszerettem Clintet.

2016.02.09 Krisztian

Emlékszem nagyon sokáig halogattam, hogy megnézzem-e, de végül megtettem és nem bánom. Tetszik, ahogy a főhős jellemfejlődését bemutatja, nagyon szép film.

Szenzációs! C. Eastwood, ha sohasem játszott volna más filmben, ezzel a filmmel akkor is mindent letett az asztalra!