Gran Torino

ZeroHero   2015. 05. 05.

Nem bonyolult történet,sőt,,de hatalmas rendezés,kiváló színészi játékok,nagyszerű film.Nincs 3d ,nincsenek speciális effektusok,nincs számítógéppel alkotott jelenet,nincs hatalmas költségvetés,nem azt kell folyamatosan a hozzászólásoknál olvasni,hogy hol a hiba és mennyi a baki a filmben.Nagy kár,hogy ritka az ilyen film mostanában.Ajánlani tudom mindenkinek.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Clint Eastwood eddigi legjobb rendezése szerintem. Nagyon intelligens film rengeteg érzelemmel. Ajánlani tudom.

indingo   2019. 01. 06.

Clint Eastwood karakterét nagyon csíptem a filmben. Remek páros alkotott a kis rizsfelfújttal. Vérbeli dráma, de a humor faktor is jó ízléssel ragadták meg.

Deku   2017. 07. 08.

Clint Eastwood miatt vágtam bele a filmbe és ő igazán pöpec módon hozza is a figuráját. Azt mondom, hogy nem volt rossz bár túl jónak sem mondanám. Egynek elmegy és kész.

dailyfilmsan   2017. 11. 21.

"Az én időmben, a koreai háborúban megettük az ilyen rizsfejűeket".... Hihetetlen jó volt! Tiszta multikulti és az egész Eastwood család majdnemhogy benne volt de a fele kb igen. Végig nevettem a filmet, mégse sorolnám a vígjátékok közé. Érték!

Ahney Her
John Carroll Lynch
Ahney Her
Christopher Carley
Clint Eastwood

Annak ellenére, hogy Clint Eastwood más filmjeihez hasonlóan itt is olyan karaktert alakít, aki dohányzik, ő maga valójában sosem gyújtott rá. A filmekben leégett cigarettákat használtak ezért.

Clint Eastwood bíztatta a Hmong származású színészeket, hogy improvizáljanak az anyanyelvükön.

(kázsé)

Clint Eastwood két gyereke is részt vett a film készítésében, egyikük színészként, másikuk a zenét szerezte.

(kázsé)