Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Gran Torino (2008)

Gran Torino

maria   2020. 10. 17.

Clint Eastwood! Egy ikon!Ugy szineszkent is ,mint rendezo es producerkent. Nem hiaba a Golden Globe es Oscar-dijak.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Clint Eastwood eddigi legjobb rendezése szerintem. Nagyon intelligens film rengeteg érzelemmel. Ajánlani tudom.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Nem bonyolult történet,sőt,,de hatalmas rendezés,kiváló színészi játékok,nagyszerű film.Nincs 3d ,nincsenek speciális effektusok,nincs számítógéppel alkotott jelenet,nincs hatalmas költségvetés,nem azt kell folyamatosan a hozzászólásoknál olvasni,hog... több»

indingo   2019. 01. 06.

Clint Eastwood karakterét nagyon csíptem a filmben. Remek páros alkotott a kis rizsfelfújttal. Vérbeli dráma, de a humor faktor is jó ízléssel ragadták meg.

HETEDIK   2020. 06. 12.

A legenda

Vannak emberek, akiket nem lehet pótolni. Clint Eastwood is ezen szűk csoportba tartozik. Már életében legendává vált, olyan életművel a háta mögött, amihez fogható talán nincs is az álomgyár történetében. Ezen filmje is a zsenialitását tükrözi. Sz... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 08.

Clint Eastwood miatt vágtam bele a filmbe és ő igazán pöpec módon hozza is a figuráját. Azt mondom, hogy nem volt rossz bár túl jónak sem mondanám. Egynek elmegy és kész.

dailyfilmsan   2017. 11. 21.

"Az én időmben, a koreai háborúban megettük az ilyen rizsfejűeket".... Hihetetlen jó volt! Tiszta multikulti és az egész Eastwood család majdnemhogy benne volt de a fele kb igen. Végig nevettem a filmet, mégse sorolnám a vígjátékok közé. Érték!

Ahney Her
John Carroll Lynch
Ahney Her
Christopher Carley
Clint Eastwood

Annak ellenére, hogy Clint Eastwood más filmjeihez hasonlóan itt is olyan karaktert alakít, aki dohányzik, ő maga valójában sosem gyújtott rá. A filmekben leégett cigarettákat használtak ezért.

Clint Eastwood bíztatta a Hmong származású színészeket, hogy improvizáljanak az anyanyelvükön.

(kázsé)

Clint Eastwood két gyereke is részt vett a film készítésében, egyikük színészként, másikuk a zenét szerezte.

(kázsé)

A filmet mindössze 33 nap alatt forgatták le.

(kázsé)

Walt szájából összesen 53 sértés hangzott el.

(kázsé)

A medál, amit a srácok Walt pincéjében találnak, egy Ezüst Csillag, az amerikai hadsereg harmadik legrangosabb kitüntetése a harctéren nyújtott bátorságért.

(kázsé)

A filmben egyszer sem láthatjuk, hogy Walt vezetné az imádott Gran Torinót.