ZeroHero   2015. 05. 05.

Nem bonyolult történet,sőt,,de hatalmas rendezés,kiváló színészi játékok,nagyszerű film.Nincs 3d ,nincsenek speciális effektusok,nincs számítógéppel alkotott jelenet,nincs hatalmas költségvetés,nem azt kell folyamatosan a hozzászólásoknál olvasni,hogy hol a hiba és mennyi a baki a filmben.Nagy kár,hogy ritka az ilyen film mostanában.Ajánlani tudom mindenkinek.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Clint Eastwood eddigi legjobb rendezése szerintem. Nagyon intelligens film rengeteg érzelemmel. Ajánlani tudom.

hsanya182   2015. 08. 06.

Egy szórakoztatóan IRÓNIKUS, morcos vénemberről szól, aki felesége halála után egyedül marad és "békésen" éldegél kis házában. A világ teljesen megváltozott körülötte, szomszédai bevándorlók lettek és nehezen tudja tolerálni tevékenységüket. Majd végül összebarátkozik egy fiatal vágottszeművel, akit segíteni és védelmezni fog a helyi kis maffia támadásai elöl...A hatalmas irónikus beszólások, karakteres szövegelések adják a film erejét! Nem érdemes kihagyni :)

Deku   2017. 07. 08.

Clint Eastwood miatt vágtam bele a filmbe és ő igazán pöpec módon hozza is a figuráját. Azt mondom, hogy nem volt rossz bár túl jónak sem mondanám. Egynek elmegy és kész.

TribeBubu   2016. 10. 21.

Sajátos egy film. Minden klappolt benne, továbbá egyszerre volt vicces, szép, szomorú és erőszakos. Ez volt az első Eastwood által rendezett film, amit láttam és meghozta a kedvem az öreg stílusához.

Ahney Her
John Carroll Lynch
Ahney Her
Christopher Carley
Clint Eastwood

Annak ellenére, hogy Clint Eastwood más filmjeihez hasonlóan itt is olyan karaktert alakít, aki dohányzik, ő maga valójában sosem gyújtott rá. A filmekben leégett cigarettákat használtak ezért.

(Bogi87 )

Clint Eastwood bíztatta a Hmong származású színészeket, hogy improvizáljanak az anyanyelvükön.

(kázsé )

Clint Eastwood két gyereke is részt vett a film készítésében, egyikük színészként, másikuk a zenét szerezte.

(kázsé )