Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Gran Torino (2008)

Nagyonjóképű   2020. 03. 26.

Őszintén megmondom nem számítottam rá, hogy ennyire tetszeni fog a film. Az öreg karakterét nagyon eltalálták. A végén a csattanóra pedig nem is számítottam.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Nem bonyolult történet,sőt,,de hatalmas rendezés,kiváló színészi játékok,nagyszerű film.Nincs 3d ,nincsenek speciális effektusok,nincs számítógéppel alkotott jelenet,nincs hatalmas költségvetés,nem azt kell folyamatosan a hozzászólásoknál olvasni,hogy hol a hiba és mennyi a baki a filmben.Nagy kár,hogy ritka az ilyen film mostanában.Ajánlani tudom mindenkinek.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Clint Eastwood eddigi legjobb rendezése szerintem. Nagyon intelligens film rengeteg érzelemmel. Ajánlani tudom.

indingo   2019. 01. 06.

Clint Eastwood karakterét nagyon csíptem a filmben. Remek páros alkotott a kis rizsfelfújttal. Vérbeli dráma, de a humor faktor is jó ízléssel ragadták meg.

Deku   2017. 07. 08.

Clint Eastwood miatt vágtam bele a filmbe és ő igazán pöpec módon hozza is a figuráját. Azt mondom, hogy nem volt rossz bár túl jónak sem mondanám. Egynek elmegy és kész.

dailyfilmsan   2017. 11. 21.

"Az én időmben, a koreai háborúban megettük az ilyen rizsfejűeket".... Hihetetlen jó volt! Tiszta multikulti és az egész Eastwood család majdnemhogy benne volt de a fele kb igen. Végig nevettem a filmet, mégse sorolnám a vígjátékok közé. Érték!

Szilonka   2019. 07. 31.

Remek film, pazar alakításokkal. A története sokatmondó, elgondolkodtató.

TomÁcs   2019. 09. 20.

Clint legjobb alakítása a film ez nem kétséges. Nagyon passzolt hozzá a karakter. A történet érzelmes és megható darab.

VvV   2019. 10. 26.

Eléggé megható film. Az hogy Eastwood remek benne az nem meglepő. A története gazdag.

Bazzzsi   2019. 01. 07.

Tartalmas és izgalmas film. Megható és nem várt végkifejlettel.

harnas1207   2018. 11. 29.

Én nem tudnám meghatározni a film stílusát, de egy biztos, hogy nagyszerű volt. Évekig nem voltam hajlandó megnézni, mert nem szeretem Clint Eastwoodot. A morogva vénember nagyon király. A beszólásai, a bunkó szövegei, kicsit Dr. Houset idézi. A történet is elég drámai, de nem annyira, hogy csöpögjön az érzelmektől.

Dodi   2015. 06. 08.

Nagyon lassan, döcögősen indul be a történet, amit nem is várunk sok meglepetést, de a film előrehaladtával egyre inkább felkelti érdeklődésünket a folytatás. A főszereplő karaktere is kissé erőltetetten indul, de ezektől függetlenül egyszer-kétszer nézhető film.

hsanya182   2015. 08. 06.

Egy szórakoztatóan IRÓNIKUS, morcos vénemberről szól, aki felesége halála után egyedül marad és "békésen" éldegél kis házában. A világ teljesen megváltozott körülötte, szomszédai bevándorlók lettek és nehezen tudja tolerálni tevékenységüket. Majd végül összebarátkozik egy fiatal vágottszeművel, akit segíteni és védelmezni fog a helyi kis maffia támadásai elöl...A hatalmas irónikus beszólások, karakteres szövegelések adják a film erejét! Nem érdemes kihagyni :)

MidoD7   2019. 04. 03.

Gyakorlatilag némi apróbb hibától eltekintve szuper kis film lett. Ennek a történetnek mindig meg lesz a maga helye és ideje. Nagyon szerettem és szeretem a mai napig.

TribeBubu   2016. 10. 21.

Sajátos egy film. Minden klappolt benne, továbbá egyszerre volt vicces, szép, szomorú és erőszakos. Ez volt az első Eastwood által rendezett film, amit láttam és meghozta a kedvem az öreg stílusához.

sabnock666   2018. 08. 19.

Eastwood fantasztikus színész és rendező...itt is brillírozni, szinte egyedül hozza az alkotást...persze a srác karaktere is ki van találva......szatíra, fanyar humor és érzelem, dráma és egy szuper egyvelege...Gran Torino...köszönjük Öreg!!! Szép volt!!!

Lonka   2017. 07. 31.

Igazi Eastwood családi vállalkozás a film. Clint rendezete, meg ha már ott volt a főszerepet is eljátszotta, Kyle meg a zenét szerezte a filmhez. Remek film, csak ajánlani tudom.

ANdraS   2016. 02. 29.

Igazi Clint Eastwood film, igaz van jobb filmje is, de ez szinte biztosan mindenkinek tetszik. Tökéletes főleg a hangulata és természetesen maga az Eastwod, aki talán picit saját magát is játsza ebben a filmben. A sztori egyszerű de nagyszerű: öreg vietnámi veterán, kb. olyan "öreg" és régimódi mint az imádott autója, a Gran Torino, igaz hogy nem szereti a bevándorlókat akikkel tele lett a háza környéke, de a becsülete nem engedi, hogy nem a gyengébbek oldalára áljon, amikor szükséges...

Timcsi   2019. 01. 20.

Ahogy mások is írták, egy történet és színészi játék. Nem kell akciójelenet vagy greenbox anélkül is lehet remek filmet csinálni.

petraszab   2019. 04. 14.

Clint Eastwood neve hallatán mindig ez a film jut az eszembe. Annyira emberi történet, ahol az emberi hibákra helyeződik a hangsúly és arra, hogy tudni kell változtatni a dolgokon.

szabomarc   2019. 01. 04.

Egyszerű történet, de tökéletesen végzett munka. Nagyon tetszettek a karakterek, Clint Eastwood még mindig jól játszik, nem kopott meg az idő során. Megható a kapcsolat ami kialakul a fő karakterek között, illetve ahogyan végigkövethető a film során a karakterek fejlődése ezzel kapcsolatban. Mindenkinek ajánlom, nálam 10/10.

NorbiP   2017. 03. 10.

Sokáig a kedvenc filmem volt, többször is láttam. Eastwood mint mindig hatalmasat alkotott rendezőként. A művei közül talán ezt jelölném ki a legjobbnak.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 10.

Az ironia es a nyitottsag-zarkozottsag tokeletes harmoniaja ez a film. Ahogy a morcos,oreg, rasszista Clint atalakul a filmben, az minden idok egyik legnagyobb alakitasa.Ja, hogy o maga rendezte is? Keremszepen, ez a film tokeletes.

erahurka   2018. 08. 15.

Olykor hajlamos kicsit leülni, de így is elég erős dráma némi Eastwoodi lazasággal és kicsit fura pálfordulással a rasszizmusról és az idegenekhez való viszonyulásról.

vivikejencikelara   2017. 05. 30.

Nagyon jó film és mély dolgokat rejt. Hihetetlen jó alakítást láthatunk Clint Eastwood-tól. De lehetett volna más is a címe a filmnek, bár értem miért az autóról nevezték a filmet hiszen a fiú az autó miatt kerűl kapcsolatba Clint-tel.

jencike1985   2017. 06. 01.

Nagyon jó film. Ajánlom mindenkinek. Kellően humoros mégis komoly film. Clint Eastwood tökéletesen alakítja karakterét. Az autó pedig nagyon jó! Csak ajánlani tudom a filmet.

Vadgazda   2016. 05. 21.

Tetszett! Az öreg Clint Eastwood egyik utolsó nagy dobása. Érdekesen mutat be egy kevéssé ismert témát, jó sztorit tettek mellé és kiváló színészeket. Szerintem kifejezetten ajánlott mindenkinek akit kicsit is érdekel a korei-vietnámi háborúhoz kapcsolódó problémák.

Mate   2015. 04. 22.

Nem is tudom eldönteni, hogy színésznek vagy rendezőnek jobb-e Clint Eastwood.. talán rendező, de ha mindkettő egy filmnél az csak jól sülhet el. Márpedig a Gran Torino jobban nem sülhetett volna el. Az egyik legviccesebb, de az egyik legmegrázóbb film, amit láttam.

iq.csabi   2018. 11. 08.

Örök klasszikus. Zseniális.

kabel   2015. 07. 27.

A Gran Torino a filmkészítés magasiskolája. Mind karakterek, mind történet messze túlszárnyalja az átlagos hollywoodi klisséfilmeket és sablonokat. Clint Eastwood hozza a formáját a színészi alakítás kiváló, csakúgy mint a karakterinterakciók. A filmet csak ajánlani tudom.