Gru 2

Despicable Me 2

2015.10.12 Toncsi

A Gru 2 kellemes kis animációs film, ami azonban sajnos történetvezetésben nem hozza a Pixar színvonalát. Ha ettől eltekintünk, és le tudják kötni a figyelmünket a percenként érkező poénok, egészen jól szórakozhatunk.

2016.02.14 RockeerFerii

Ez a mese csinált Minyon rajongókat a Földön, de meg is értem. :D

2015.10.14 eszticickany

Nem sokat vártam ettől a résztől, de kellemesen csalódtam. Tudott újat nyújtani és sokszor megnevettetett. De sajnos csak egyszernézős maradt nálam. Nem nyertek meg az őj szereplőkkel.

2015.03.31 epeeer

Nagyon aranyos mese, a minyonok a kedvenceim. Ha lehet, ez még jobb, mint az elő rész, annyi vicc van benne, hogy alig esik le az egyik, már itt a következő. Szóval bőven többször nézhető. Örülök, hogy készül róluk egy külön film.

2015.02.01 kerilajcsi

Ezúttal a sárga kis lények nagyobb hangsúlyt kaptak, ami nem baj, mert nagyon viccesek. Nekem az első rész jobban tetszett, talán mert újdonság volt, meglehet, mindenesetre ezt a folytatást a gyerekeim láthatólag unták. Engem csak az ügynök csaj idegesített egy picit, amúgy rendben volt ez a rész is, szórakoztató.

2015.03.25 Dancer

Az első része taarolt, de azért ez sem lett olyan rossz. :D Volt benne humor bőven, a karakterek pedig hozták az első részben megismert formájukat. Nagyon szórakoztató, jópofa animációs film!

2015.01.31 orsi82

Imádtam..vicces rajzfilm,szokásos tanító mese...mindig győz a jó és a szeretet megváltoztat

2015.03.01 Agnes96

Aranyos volt, de nem múlja felül az első részt. Túl nagy a figyelem a "minyonok" hülyéskedésén, és kevesebb a történeten,, de azért kellemes kis mesét hoztak össze, folytatásnak tök jó.

2015.02.24 FANNA

Szerintem ez egy egészen jól sikerült folytatás, a történet most is izgalmas és vicces, és a minyonok is hozzák a formájukat.

2015.01.30 b.szenti007

Nagyon jó a második rész, örülök, hogy túl szárnyalták az elsőt! :)

2016.10.01 Szöszi

Az első rész után alig vártam a másodikat. Nem csalódtam, szuper volt. Csak ajánlani tudom!

2015.08.06 teado

Nagyon szuper animációs film. Szép, kerek, bájos történet. A viccek nagyon ötletesek. A minyonok ennivalóak. Felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt szórakoztató kis mese.

2015.04.13 reddress1

Azt hittem, hogy az elős rész után már nem lehet fokozni ezt a mesét, de mégis sikerült. Aranyos, szerethető karakterek. Nagyon vicces és minden korosztály számára kiváló szórakozást nyújt. Agnes és a Minionok mindent visznek a mesében. :)

2015.03.12 napsugár'

Pont tegnap néztük újra a gyerekekkel és még mindig imádják. Kedves mese, kedves szereplők, gyönyörű képi világ.