Gyönyörű sorscsapás

Gyönyörű sorscsapás

Beautiful Disaster
Virginia Gardner

Abby (Virginia Gardner) egy fiatal és művelt lány, akit nem lehet csak úgy rászedni, de amikor találkozik a javíthatatlan nőcsábásszal, Travisszel (Dylan Sprouse), az ő világa is a feje tetejére áll. Travis és Abby egy különös fogadást kötnek: Travis ha veszít, egy hónapig le kell mondania… Több

Rendező: Roger Kumble
Író: Jamie McGuire
Forgatókönyvíró: Roger Kumble, Jamie McGuire
Zene: Sam Ewing
Premier (HU): 2023.04.13.
Forgalmazó: Forum Hungary

2023.04.29 arina Nézhetetlen

Vicc kategória

Nem is értem mi volt ez számomra, egy szánalmas film volt. Amikor hallottam, hogy meg fog jeleni, nagyon vártam, a könyv a kedvencem és valami fantasztikus, de a film iszonyatosan rossz volt. Az egész történet egy kabaré volt, túl ment egy olyan szinten, amit nem lehet élvezni. Nevetséges volt és mélységesen elszomorít, hogy egy fantasztikus könyvből egy ilyen film készült.

2023.04.19 Eastern79

Modern szerelem

Könnyed, hangulatos love story egy kis bűnügyi szállal fűszerezve. Szerethető karakterek, sármos szépfiú és talpraesett vagány csaj esete a bűnöző apukával. Könnyed, kellemes szórakozás a mai világban, egy ilyen modern szerelmi történet.

2023.04.19 Lóri Ádámcsik

Átlagos szórakozás

Egy átlagos romkomnak mondanám a filmet. A szépfiú és a szende kiscsaj találkozik, aztán tudjuk, hogy mi fog történni. Esti mozinak szórakoztató volt.

2023.04.14 ofszet

Én igazából nagyon vártam ezt a filmet, szerintem irtó hangulatos és nagyon tetszettek a főszereplők is. Szerintem ezt egyszerűen mindenkinek látnia kell!^^

2023.04.13 pozsizol

Fuh, hát nem is tudom, mit gondoljak. Irtó bugyután van megírva az egész, annyira lapos és kiszámítható, hogy nem is értem, hogy manapaság egy ilyen filmet még egyáltalán hogy lehet eladni.

A film 145 437 095 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 74 021 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film Jamie McGuire 3 regényt és 6 spin-off regényt tartalmazó Beautiful sorozatának első könyvén alapul. Szerző: csd

Lucy Hale és Colton Haynes a való életben is közeli barátok.Szerző: csd