Gyorsabb a halálnál

The Quick and the Dead

Sharon Stone a forgatás után megvásárolta a lovat (Magic), amellyel dolgozott a filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Sam Raimi nem volt elégedett a film eredetileg tervezett zárójelenetével, ezért a stúdió ajánlott neki egy írót, Joss Whedon személyében, aki átírta a film végét Raimi javaslatai alapján.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A hírek szerint Sharon Stone kapott egy hosszú listát a szóba jöhető rendezőkről. Stone visszaküldte a listát, amelyen egyetlen név maradt: Sam Raimi, aki elsősorban A sötétség serege című filmjével lopta be magát a színésznő szívébe.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A jegypénztàrak adatai szerint 18.6 millió dollàr bevételt generàlt a Gyorsabb a halàlnàl.Szerző: Bogi87

35 millió dollàros költsögvetéssel készült el a film.Szerző: Bogi87

Russel Crowe-nak és Leonardo DiCaprio-nak csupán egyetlen közös jelenete van a filmben.Szerző: dulkap

Sharon Stone bőrkabátja több, mint 100 éves volt és egy Western Múzeumtól kapták kölcsön.Szerző: dulkap

David Arquette neve is felmerült 'Kölyök' szerepére.Szerző: dulkap

Sharon Stone Russell Crowe-t nevezte meg, mint a legjobb filmes csókpartnere. Leonardo DiCaprio-val csókról így nyilatkozott: "Annyira volt érzéki, mintha a karommal csókolóztam voltam."Szerző: dulkap

Roberts Blossom utolsó mozifilm szerepe.Szerző: dulkap

A 'Kölyök' teljes neve a filmben: Fee Herod.Szerző: dulkap

Woody Strode utolsó filmje.Szerző: dulkap