Ha Isten úgy akarja (2015)

Se Dio vuole

M.Péter   2021. 03. 13.

Nagyon jó.

Deku   2017. 09. 24.

Hatalmas alkotás lett ez a film, szerintem bőven eltalálták az egészet. Ami a történetet illeti nagyszerű volt, nem találtam benne semmi hibát. Ajánlom mindenkinek aki jó szórakozásra vágyik.

indingo   2019. 02. 12.

A film ötlete remek, de valahogy a megvalósítás engem nem nyűgözött le.Voltak benne zseniális jelenetek és árbeszédek, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle.

hsanya182   2018. 02. 13.

Szerintem csak átlagos kis vígjáték lett. Egy fölényes, durva, egoista orvos fia pap akar lenni, és az apa megpróbálja aláásni fia döntését, ugyan vannak benne néha jó kis poénok, nem estem hasra tőlük, néha csak az unalmas párbeszédek zajlanak. Aki ... több»

Berto49   2018. 05. 16.

Sok forgatókönyv megírása után Edoardo Maria Falcone első alkalommal a direktori széket is kipróbálta. Jól tette, mert egy nagyon szórakoztató, könnyed, ugyanakkor komoly tematikával foglalkozó filmet alkotott. Vallásosság és ateizmus áll a cselekmén... több»

Timon   2019. 12. 06.

Nagyon nem tudok annyira áradozni erről a filmről, de mégis: egy hatalmas, üdítő (és humoros) kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt. A kórházi részek például néhol már kissé túloztak. 10/9

Timcsi   2019. 02. 18.

Remek kis olasz vígjáték én jókat kacagtam rajta. Érdemes rászánni az időt.

Az egyik főszereplő, Alessandro Gassmann (1965) Vittorio Gassmann fia.

(Berto49)

Falcone filmje ízig-vérig olasz film: hangos, színes-szagos, keserédes vígjáték. Harsánysága ellenére sokkal inkább megvannak a maga mélységei, mint az amerikai tucatkomédiáknak. több»

Okos, szórakoztató vígjáték, ami nem szándékozik megváltani a világot, az majd ráér akkor, ha Isten is úgy akarja. több»

Vannak kemény helyzetek egy szülő életében: mondjuk, ha a gyerekéről kiderül, hogy nem várt módon más, mint a többiek. Például pap szeretne lenni. több»