Ha Isten úgy akarja

Se Dio vuole

2021.03.13 M.Péter

Nagyon jó.

2017.09.24 Deku

Hatalmas alkotás lett ez a film, szerintem bőven eltalálták az egészet. Ami a történetet illeti nagyszerű volt, nem találtam benne semmi hibát. Ajánlom mindenkinek aki jó szórakozásra vágyik.

2019.02.12 indingo

A film ötlete remek, de valahogy a megvalósítás engem nem nyűgözött le.Voltak benne zseniális jelenetek és árbeszédek, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle.

2018.02.13 hsanya182

Szerintem csak átlagos kis vígjáték lett. Egy fölényes, durva, egoista orvos fia pap akar lenni, és az apa megpróbálja aláásni fia döntését, ugyan vannak benne néha jó kis poénok, nem estem hasra tőlük, néha csak az unalmas párbeszédek zajlanak. Aki ... Több

2018.05.16 Berto49

Sok forgatókönyv megírása után Edoardo Maria Falcone első alkalommal a direktori széket is kipróbálta. Jól tette, mert egy nagyon szórakoztató, könnyed, ugyanakkor komoly tematikával foglalkozó filmet alkotott. Vallásosság és ateizmus áll a cselekmén... Több

2019.12.06 Timon

Nagyon nem tudok annyira áradozni erről a filmről, de mégis: egy hatalmas, üdítő (és humoros) kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt. A kórházi részek például néhol már kissé túloztak. 10/9

2019.02.18 Timcsi

Remek kis olasz vígjáték én jókat kacagtam rajta. Érdemes rászánni az időt.

2016.03.07 tamas84

Hát én remekül szórakoztam. Tudnak az olaszok vígjátékot készíteni, ha megrázzák magukat, na! :) Eredeti téma, okos megvalósítás, ütős poénok, bátran ajánlom.

2017.02.08 Ancsus

A trailer alapján álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen jó filmet fogok látni. Ugyanis az előzetes alapján nekem egy kicsit bugyutának tűnt a történet, pedig egyáltalán nem az. Rengeteg jó poén van benne, klassz film.

2018.07.09 daportal

Igen igen szellemes film lett a Ha Isten is úgy akarja. Baromi jól kitalálták és megírták a sztorit. Vannak helyenként hiányosságok, de vártam már egy ilyen filmre egy ideje, úgyhogy most felfele pontozok.

2020.05.16 Szarka Eszter

Szórakoztató, mégis elgondolkodtató film. Nem egy hatalmas alkotás, de maga a történet nagyon jó. Nekem tetszett, és megnézem újra.

2016.04.21 Maszat

Rendkívül üde élmény volt ezt megnézni. Nem bántam meg a mozijegy árát, amit erre költöttem. Szórakoztató, eredeti, vicces történet, szerethető és rém humoros karakterekkel, cseppet sem hollywoodi megoldásokkal. Abszolút felkeltette a figyelmem az olasz filmek iránt.

Könnyű európai vígjáték, amiben a humor faktora a dialógusok. A főszereplő dr. House-féle arroganciája és parádés beszólásai egy levegőnyi szünetet sem hagynak nevetés közben. Ízléses poénokkal piszkálgatja a katolicizmust és az ateizmust. Nem próbál... Több

2016.02.15 Kiss Ulrich

Tudjátok, mi a különbség egy főorvos és Isten között? Isten tudja, hogy ő nem főorvos :)