Ha/Ver 2

Kick-Ass 2

2021.02.09 Eastern79

A rendezőváltás meglehetősen szembetűnő, vesztett a film az első részhez képest a dinamikájából, túlságosan elkülönülnek a pörgős részek a film többi részétől. Mintha nem tudta volna a rendező eldönteni, mit is akar valójában: egy akciómozit vagy tin... Több

2016.08.07 mamiéstöti2

Az első rész ennél sokkal-de sokkal jobb volt. Ezt nagyon kár volt megnéznem. Alig ültek benne a poénok, a történet is eléggé összekapkodott.

2019.09.30 ZeroHero

Nekem már az első rész sem tetszett, de persze adtam neki még egy esélyt, de ismét kár volt... Annyira béna, gagyi és ripacs az egész, hogy fájdalmas. Persze, vannak menő jelenetek, ikonikus beszólások, de ha nem lett volna körülötte akkora hype, min... Több

2019.05.31 Ms. Akárki

Az első rész sokkal jobb és eredetibb volt, de még így is jól kikapcsolt. Kicsit tinifilmes stílusa van, viszont ahhoz meg túl sötét hangulatú és vérengzős. Nem egy tipikus szuperhősös film azt biztos.

2019.07.12 Norbert93

Aki másnak vermet ás...

Enyhe kifejezés, hogy a film a gyenge folytatások hibájába esett, helyesebb megfogalmazás az, hogy kivételesen rossz folytatást sikerült összehozni egy egyébként potenciállal rendelkező koncepcióból. Gyakorlatilag az első rész sárba tiprása. Ironikus, hogy a Ha/Ver egy egyfajta szatíra, amely görbe tükröt mutat a szuperhős filmekről és mégis ugyanabba a hibába esik (csak éppen hatványozottabban gyengébb minőségben).

2017.07.31 Lonka

Furcsa volt látni, hogy az első rész után Chloë Grace Moretz menniyt nőtt. Az első rész nekem jobban tetszett, ami ott poénos volt itt már kevésbé.

2016.08.29 Szivárvány1

Elmebeteg és buta film egy buta folytatása ez. Többet vártam volna ennek a filmnek a feldolgozásától azért. Annyi története van talán , hogy a gonosz ellen fel kell lépni de sajnos csak gonosz eszközökkel van esélye a relatíve jóknak igazságot szolgáltatni..

2016.11.01 fazekasanett92

Pocsék, sablonos, buta film, gagyinál gagyibb jelenetekkel és üres párbeszédekkel, jelentéktelen, keveset mondó karakterekkel és a mondanivaló meg a humor egyenlő a nullával...

2017.04.05 VK

Az első részhez hasonlóan ez az epizód is tetszett. Poénos, pörgős és vicces. Igazi lazulós, kellemes és szórakoztató vígjáték jó karakteres szereplőkkel.

2015.03.18 pindurcat

Előzetes várakozásaimat tűlszárnyalta, de nem sorolnám a legjobbak közé. Szórakoztató film, amit a látványnak köszönhetünk elsősorban.

2015.08.17 Norcsi59

Átlagos, középszerű vígjáték elfogadható poénokkal, de semmi különös. Egyszeri nézésre alkalmas átlagos kis film, átlagos szereplőkkel és átlagos sztorival.

2016.07.30 Kardos

Hát ezt sajnos kár volt. Az első részének még volt értelme és szenvedés nélkül át tudták adni a befogadó nézőknek, de ez a második rész egyszerűen felháborítóan rossz és sokszor undorító jelenetekkel tarkított. Izgalmas és akciódús volt még az első rész.

2015.03.15 fdavid

Nekem személy szerint jobban tetszett, mint az első rész. Megmaradt minden, ami megfogott az első részben: esetlen, halandó szuperhősök és gonoszok erősen stilizált harca. Az akciójelenetek is jobban sikerültek, főként az autós jelenet, mint az előd esetén.