A fegyvertelen katona

Hacksaw Ridge

2017.01.21 bbozsi

Megragadó film, jól veti a be a sokszor látott és mindig működő amerikai hatásvadász eszközöket. Az igaz sztori maga annyira erős, hogy lehetetlen nem közel kerülni hozzá.

2019.02.20 Vágottszemű

Láttam már jobb filmeket is ennél. De nem volt rossz. Ha szereted az ilyen filmeket ez is tetszeni fog. Ajánlom mindenkinek ezt a filmet. Ha nem szereted a véres filmeket ne nézd meg.

2017.03.12 NorbiP

Szívem szerint inkább ennek adtam volna a Legjobb Film Oscart. Igaz, hogy az eleje elég lapos lett, a második része viszont nagyon látványos. Rég láttam már moziban ennyire jó háborús filmet.

2017.04.19 Gábor Rózsa

Úúú nekem nagyon tetszett ez a film. Átmozgtja a nézőt. Idillikus és szívszorító illetve akciódús pillanatokat is ad. Remek film élmény. Egy kicsit de nem nagyon eltér a sablonos szerkezettől is, ami szintén jól állt neki. Kedves, ügyes elgondolkodtató.

2023.01.28 Maver17

Bőven nézhető kategória.

2017.01.29 Elkoo

Mel Gibson ismét egy nagyon jó filmet rendezett,csak ajánlani tudom mindenkinek.Remek színészi játékot láthatunk Andrew Garfield alakítását külön kiemelném.Érzelmileg teljesen elragadó alkotás.

2019.06.18 Zsolti01

Néhányszor láttam már ezt a filmet, és nagyon jól sikerült. Nagyszerűen mutatja be a háború veszteségeit és fájdalmait is. Nagyszerű film lett szerintem.

2016.12.29 Potoczkie

Mel Gibson új filmje igazi csemege a háborús filmek kedvelői számára. Csodalatos a zene és az operatőri munka, a színészi játékok pedig felülmúlhatatlanok. Tátott szájjal néztem végig és az is bizonyos, hogy még máskor is meg fogom nézni.

2016.12.24 Kristofalmos

Giccsfaktor az egekben

Tegnap néztem meg a westendbe premier előtt,és azon kívűl hogy nagyon érdekelet azért ültem be rá mert az amerikai kritikák(pl.:rotten tomatoes)nem győzték dícsérni éppen ezért kapott 3db golden globe jelölést ráadásul a legfontosabb kategórákba(legj... Teljes kritika

2017.01.23 Enjoy

Kemény, erős film, de sok hasonlót láttunk már, ezért újdonságot nem adott. Egyszer nézhető, érzelmileg megfogó, hatásos fuóilm, de semmi extra, Kategóriájában átlagos.

2017.01.05 Ancsus

Én aztán tényleg nem tartozom a háborús filmek kedvelői közé, de A fegyvertelen katona még engem is levett a lábamról. Elképesztően jó és kemény film, különösen megrendítő képekkel, történettel, nagyon erős színészi játékkal. Mel Gibson előtt le a kalappal.

2017.12.06 Imlah

A szokásos, kissé megszokott, sablonos "kűzdős" film. Sok hasonlót láttunk már. Mel Gibson a megszokott formáját hozza. Átlagos, nézhető, kellemes kikapcsolódást adó film.

2017.02.23 Beuszi

Tőlem meglehetősen távol áll, hogy háborús filmet nézzek, de A fegyvertelen katonát a világért sem hagytam volna ki. Elképesztően jó film a példaértékű kitartásról, önzetlenségről.

2017.02.19 tilino

A Mel Gibson rendezésében készült film a kegyetlen valóságot mutatja be, akciódús, látványos, nyers jelenetekkel. Emberi és szívhez szóló, megható drámai jelenetekkel tarkítva. Élvezetes, nem könnyű film.