James Bond: Halálos rémületben

The Living Daylights

2021.02.18 elekm90

Timothy Dalton első Bond-filmje egyszerre akar komoly és könnyed lenni, kicsit két szék között a pad alá esik. Az akciók és a karakterek többnyire jók. Nekem Dalton bejött a 007-es ügynök szerepében, Koskov és Pushkin karakterei is. A Bond-lány viszo... Több

2016.05.18 Yosihiro

Egy nézhető Bond filmet láthatunk egy nem Bond alakítással, és ezzel mindent elmondtam. Üdv, Yosi

2017.12.10 Deku

Talán nem ez lesz az egyik legismertebb vagy legizgalmasabb történet de mindenképp érdemes megnézni. Tökéletes példa ez arra, hogy nem mindig kell kiemelkedőnek lennie a filmnek.

2016.09.17 Scramananga

Timothy Dalton, az egyik legjobb Bond-színész, de nem tud mit kezdeni a szereppel. A zene jó a történet csavaros, de sajnos nem köt le annyira. A Bond-lány ,nekem annyira nem maradt meg, a gonoszok, pedig érdektelenek. Lehetett volna sokkal jobb, de meg kell hagyni: méltó fejhajtás, a Sean Connery éra előtt.

2016.12.20 film kedvelő

Az első másfél óra egy igazi kémfilm volt, ami leköti az embert és élvezi, amit James Bond csinál. Az utolsó fél óra viszont rettentő gyengére csinálták. Unalmas és tipikus amerikai lezárás.

2016.02.13 Svastitsd

Kicsit túl nagy szerepet kapnak már a modernebbnél modernebb kütyük, emiatt nehezebb érteni mit is csinálnak éppen a szereplők, mi a céljuk. Ennek ellenére jók a színészi alakítások.

2016.01.24 pqrs

Igazi klasszikus Bond kaland lett, egzotikus utazásokkal és izgalmas akciókkal. Tomithy Dalton sajnos túl korán érkezett ahhoz, hogy a közönség elfogadja azt az érzelmes Bondot, amit ma Daniel Craig alakít. A történet kellően fordulatos, az Aston Martin szép és az ellenfelek is rendben vannak.

2015.02.14 chelseakori

Nem tudom,hogy kinek a döntése volt Timothy Daltont James Bond-ként játszatni,de sajnos véleményem szerint nem volt jó döntés. Az előtte lévő színészekhez képest,de Brosnanhez és Craighez képest is nagyon gyengén teljesített. Az Ő karakterébe egy kla... Több