Halálsoron

The Green Mile

2019.03.23 Vágottszemű

Tom Hanks nagyon jó filmet csinált ezzel. Az egyik legjobb film, amit életemben láttam. Szomorú, de mindenképp megéri megnézni. A története is zseniális.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

igazi filmklasszikus, ami a mai napig bármikor megy a TVben, akkor is megnézem. Tom Hanks természetesen zseniális, de a mellékszereplők közül is mindenki tökéletesen hozza a karaktert, Sam Rockwell pedig aztaaaaa. Talán itt meg jobb is, mint a három ... Több

2016.05.07 hell.l

Ez a legjobb Stephen King adaptáció. Jók a karakterek, amelyeket rendkívül jó színészek érdemei is. A rendezés is kiváló, végig van egy megfoghatatlan hangulata, ami borzongatja a nézőt, de pont ezért jó a film.

2015.10.30 Niki18

Örök kendvenc! Akárhányszor láttam, mindig sírtam. Engem nagyon megérintett ez a film. Fantasztikus a történet. Csak ajánlani tudom, bár inkább csak felnőtteknek.

2016.05.10 wooderman

Nagyon szépen megírt történet aminek nagy valószínűséggel van valóság alapja. Egy börtönben játszódó történet, ahol halálra ítélték vannak,köztük is, van aki nem oda való, aki igazán mást érdemelt.

2015.01.28 Laci000

Ezt a filmet nem lehet elfelejteni. A könyvet nem olvastam, de ez egy nagyon jó feldolgozás.

2015.11.20 irongozu

Lebilincselő történet. Jó színészi munka. Nekem nagyon tetszett Duncan alakítása. Nagy kár, hogy már nem láthatjuk őt játszani.

2016.05.21 Vadgazda

Nem sok film van a több ezer közül amit megkönnyeztem, de a Halálsoron Tom Hankssel az élen ilyen volt, bevallom! Nagyon csavaros a sztorija de a végén egyszerűen lélegzetelállító. A színészek kitűnő alkotása, teljesen magával ragad és átérződik mondanivalójuk.

2017.05.17 Zoer8993

Nagyon kevés igazán jó Stephen King adaptációval találkoztam ez azok közül is a lehető legjobb. Nagyon tele van érzelemmel és azonnal megszeretjük hatalmas főszereplőnket. Emellett a többiek is hozzá nőnek a szívünkhöz.

2015.12.30 batukán

Ez is azok közé a filmek közé tartozik, aminek idő kell, mire leülepszik. Drámai, ahogy szembeállítja az ártatlanságot, a halálbüntetés borzalmas kilátásával.

2017.01.19 Gábor Rózsa

Azért nem tetszett ez a film, mert túlságosan megviselt. Olyan szomorú és olyan sötét. Minden lélegzetvétel, minden (egér) megmozdulás azon van, hogy beforduljak és napokig ne tudjak utána normálisan létezni... Nagyon nyomasztó és szomorú minden tekintetből vizsgálva.

2015.10.01 AE1205SB

Olvastam a könyvet, ami hihetetlen és a film is hasonló. Nagyon jól sikerült adoptáció, komoly mondanivalóval! A színészek kiválók, Tom Hanks és Michael Clarke Duncan alakítása zseniális!

2015.07.13 moony5972

Bitang kemény film. Tökéletesen érződik King írása a filmen. Nem szoktam szeretni a könyv adaptációkat mert sorra elszúrják. De nem ezt. Ez fantasztikusan sikerült. Gyengébb lelkületűek kerüljék.

2017.06.01 szkodvig

Nagyon mély film,komoly mondandóval. Férfiként mondom,hogy könnyen elejt az ember pár könny cseppet. Érdemes többször megnézni, nem biztos hogy elsőre sikerül megérteni.