Hannibal

Hannibal

2018.07.02 kadvan95

Határozottan érdekes sorozat. A karakterek kidolgozottak és kifejezőek. Meg lehet érteni és átérezni, na persze nem mindig... Maradandó élményt hagy az emberben.

2015.02.10 totli

Mads Mikkelsem alakítása parádés. Nagyon jól fel van építve az egész sztori, nincs hiány a brutalitásból sem. Akinek van gyomra hozzá, annak biztos, hogy az egyik kedvencévé fog válni.

2015.03.10 MutantNinjaPony

Bryan Fuller A Pushing Daisies után egy szinte teljesen más TV sorozattal jött vissza a köztudatba és ez nem más, mint a Hannibal! Egy nagyon beteg, nagyon okos, nagyon pszicho sorozat, tökéletes színészekkel, fényképezéssel és hihetetlenűl jól passzoló zenével! Alig várom a 3. évadot!!!!! :D

2015.11.03 Toncsi

Végre egy igazán jó spin-off, kár volt aggódni miatta. Ez a széria méltó a filmkehez, sőt, ha azt vesszük, hogy a Hannibal Lecter szereplésével forgatott mozik milyen változó színvonalat is képviseltek, azt mondanám, hogy a sorozat sokkal kiegyensúly... Több

2019.01.15 Doloresz89

Étvágygerjesztő! :)

2015.02.10 Geezaa911

Nagyon jó sorozat, már várom a 3. évadot. Remek alakítások, jó sztori, sikerült tovább gondolni az eredeti film világát.

2015.03.29 Trob

Na ez a sorozat valami hatalmas! Ahogy viszi az embert az évadon keresztül, van benne jócskán humor, de komolyság is. Elképesztő! Mindenkinek ajánlom.

2015.02.13 NagyThor

Alig várom hogy folytassák! Igaz, az utóbbi részek nem annyira voltak a kedvemre, de várom mi lesz a következő évadban!

2015.02.09 spikeZ Nézhetetlen

Eleinte fenntartásokkal fogtam neki a sorozatnak, hiszen nem gondoltam, hogy überelni lehet Anthony Hopkins alakítását Hannibal Lecterként, azonban a Mads Mikkelsen féle Hannibal, nem is erre hajaz, egy másik perspektívából mutatja be sokak kedvenc s... Több

2015.02.12 vevyy

Kicsit nyomasztó sorozat, viszont érdekel. A színészek nagyon jól alakítják a karakterüket. Várom a következő évadot. Remélem nem jelent majd csalódást a számomra.

2015.02.02 lmarci

Gyomor kell hozzá az biztos, de ritka az ilyen jó sorozat. Minden tökéletes a szereplőktől kezdve a fényeken, a díszleten át... Mads Mikkelsen pedig óriásit alakít, nála jobbat erre a szerepre nem is találhattak volna!

2015.01.26 ferdi95

egy kiváló sorozat, beteg embereknek! nagyon szeretem igazán jó kameratechnika és a story és a szereplők játéka se elhanyagolható!

2018.08.13 Christine

A kedvenc sorozatom. Szerintem nagyon jó feldolgozása a történetnek, kreatív és azoknak is bőven ad újat, akik ismerik a könyveket/filmeket. A színészek kifogástalanok, a látvány pedig gyönyörű.

2015.01.26 pinter.bence91

Szerintem is Mads Mikkelsen remekül alakít, ám Hugh Dancy karakerét elég sebezhetőnek állítják be. A zörejek zenék helyett nálam nagyon bejöttek. Az első évadot viszont úgy szenvedtem át, csak a kíváncsiság hajtott, ellaposodott.