Advertisement

Vélemények: Hannibal (2013)

Gauss   2021. 08. 06.

Zseniális sorozat

Féltem tőle, hogy kicsit szégyenletes lesz a Hannibal filmekhez képest, de tévedtem. Ez a sorozat felnőtt a filmhez, legfőképp Mads Mikkelsen játéka, nagyon nagyot alakít. A 3. széria kicsit már laposodott, ami a történéseket illeti, de a látvány ott is pazar. Többször nézhető, fordulatokkal teli, izgalmas, gyönyörű díszletekkel teli, nagyon igényesen elkészített sorozat. 10/10

Deku   2017. 08. 19.

Elkezdtem a sorozatot és érdekes is volt az elején de szép lassan számomra kifáradt ez a történet. Nem tudott semmi olyat nyújtani ami érdeklődéssel töltött volna el.

Sabnock Sanatory   2019. 10. 27.

Nagyon jó sorozat!Mads Mikkelsen zseniálisan játszik benne.Kissé elfárad,koncepció híján lassul,de így is zseniális. Tele óriási csavarokkal,és meglepő fordulatokkal.

Norbi   2018. 07. 10.

Nagyon szép sorozat. Jól kidolgozott képi világgal, és bonyolult, eseménydús cselekménnyel. Imádom amikor Hannibál főz, olyan jól van megcsinálva, hogy én is megkívánom az adott étket. És a gyilkosságok is igényesen vannak ,,tálalva". Néhol egy kics... több»

szabomarc   2019. 01. 04.

Most kezdtem nem rég nézni, nem lesz a kedvenc sorozatom, de maradjunk annyiban, hogy leköt. Tudom ajánlani, a főszereplőt egyszerűen nem tudom hova tenni benne egyelőre.

szf   2019. 04. 11.

Ha van hozzá gyomrod, élvezni fogod

Ó! Nagyon könnyen bele tud rántani a közepébe, és arra kényszeríteni, hogy daráljam, pedig egyenként nézve a részeket is lenne min rágódni. Szerintem fantasztikus a sorozat sokrétűsége. Semmit sem tudtam róla, mielőtt belekezdtem, csak azt, hogy Hann... teljes kritika»

padfoot8925   2015. 06. 24.

Érdekes sorozat. Címszavakban: brutális, izgalmas, pörgős, érdekfeszítő. Igen néha kicsit gusztustalan de ez kell bele, hogy hiteles legyen. Kár volt a kasza neki.

Bog1   2016. 07. 20.

Nem sorozat de eléggé elmebeteg emberek és történet jellemzi. Valószínű éppen ezért is ragadja meg ennyi ember figyelmét ennyi ideje. Ritkán köt le engem ilyesmi téma, de ezt nagyon eltalálták. A színészek, a karakterek, a rendezés mind mind tökéletes. Szívesen ajánlom bárkinek aki unatkozik.

neeta92   2015. 06. 21.

Nagyon jó sorozatot hoztak ki Hannibal-ból és igazán meglepő volt ez a megvalósítás. El se tudtam képzelni mi módon lehet egy ilyen sorozatot elképzelni. A színészek alakítása kifogásolhatatlan és azért el kell ismerni néhány helyen elég beteg de ez csak plusz pont.

bambula   2015. 05. 06.

Nekem a túl beteg-kategória, ezért abbahagytam. Azt mondanám, hogy Mads Mikkelsent az isten is erre a szerepre teremette, ha nem mondanám a Vadászat-ban játszott óvóbácsi szerepére is ezt.

vinetty93   2016. 01. 07.

Egész érdekes kis sorozatot hoztak ki ebből a témából. Bőven eléggé beteg tud lenni ami igazából kell ehhez a sorihoz és nem utolsó sorban nagyon elmésen oldották meg, hogy nyomozós sorozat váljék belőle.

Garadi   2016. 03. 26.

Gyönyörű, művészi képvilág, a karakterek jelleme csodálatos, a színészek úgy alakítíák őket, hogy a hideg kiráz, a casting tökéletes, a történet pedig érdekes, csavaros. Az első évadban beteges zsenialitással elkövetett gyilkosságok vannak, amikre ha... több»

kadvan95   2018. 07. 02.

Határozottan érdekes sorozat. A karakterek kidolgozottak és kifejezőek. Meg lehet érteni és átérezni, na persze nem mindig... Maradandó élményt hagy az emberben.

totli   2015. 02. 10.

Mads Mikkelsem alakítása parádés. Nagyon jól fel van építve az egész sztori, nincs hiány a brutalitásból sem. Akinek van gyomra hozzá, annak biztos, hogy az egyik kedvencévé fog válni.

Candy   2018. 09. 03.

Habár sajnos hamar elkaszálták a sorozatot, én mégis azt gondolom, hogy ritka az ilyen képi világgal megáldott sorozat ahol a párbeszédeknek valódi értelmük van-megkockáztatom az egyik legintelligensebb is- mégis sajnos valóban ellaposodott a 3-ik? é... több»

MutantNinjaPony   2015. 03. 10.

Bryan Fuller A Pushing Daisies után egy szinte teljesen más TV sorozattal jött vissza a köztudatba és ez nem más, mint a Hannibal! Egy nagyon beteg, nagyon okos, nagyon pszicho sorozat, tökéletes színészekkel, fényképezéssel és hihetetlenűl jól passzoló zenével! Alig várom a 3. évadot!!!!! :D

Doloresz89   2019. 01. 15.

Étvágygerjesztő! :)

Trob   2015. 03. 29.

Na ez a sorozat valami hatalmas! Ahogy viszi az embert az évadon keresztül, van benne jócskán humor, de komolyság is. Elképesztő! Mindenkinek ajánlom.

NagyThor   2015. 02. 13.

Alig várom hogy folytassák! Igaz, az utóbbi részek nem annyira voltak a kedvemre, de várom mi lesz a következő évadban!

Geezaa911   2015. 02. 10.

Nagyon jó sorozat, már várom a 3. évadot. Remek alakítások, jó sztori, sikerült tovább gondolni az eredeti film világát.

lmarci   2015. 02. 02.

Gyomor kell hozzá az biztos, de ritka az ilyen jó sorozat. Minden tökéletes a szereplőktől kezdve a fényeken, a díszleten át... Mads Mikkelsen pedig óriásit alakít, nála jobbat erre a szerepre nem is találhattak volna!

pinter.bence91   2015. 01. 26.

Szerintem is Mads Mikkelsen remekül alakít, ám Hugh Dancy karakerét elég sebezhetőnek állítják be. A zörejek zenék helyett nálam nagyon bejöttek. Az első évadot viszont úgy szenvedtem át, csak a kíváncsiság hajtott, ellaposodott.

balogh.petr   2015. 03. 03.

A szereposztást eltalálták és gyönyörű képek vannak benne, aki szerette a filmet és annak a hangulatát, ezt is bírni fogja. Remek széria, nálam benne van a kedvencek között.

vevyy   2015. 02. 12.

Kicsit nyomasztó sorozat, viszont érdekel. A színészek nagyon jól alakítják a karakterüket. Várom a következő évadot. Remélem nem jelent majd csalódást a számomra.

ferdi95   2015. 01. 26.

egy kiváló sorozat, beteg embereknek! nagyon szeretem igazán jó kameratechnika és a story és a szereplők játéka se elhanyagolható!

trngr   2015. 03. 31.

Véresen komoly alakítás a szereplő gárdától. Hatalmas sorozat, Mads Mikkelsennél jobb színészt erre a szerepre nem is találhattak volna.

Katie75   2015. 02. 10.

Vegyes érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban. Ha Mikkelsen nem lenne, nem nézném, így viszont mindig várom az újabb epizódot.

Szöszi   2016. 10. 01.

Dr. "Kannibál" Lecter az egyik kedvenc pszichopata gyilkosom, A bárányok hallgatnak óta. Remek sorozat, amiből nem hiányzik a manipuláció és persze az őrült zseni.

orsolya1004   2016. 07. 04.

Egy remek film alapján készült sorozat. Érdekes téma, nem tagadom, kell hozzá gyomor, de szuper színészi teljesítmények vannak benne.

Christine   2018. 08. 13.

A kedvenc sorozatom. Szerintem nagyon jó feldolgozása a történetnek, kreatív és azoknak is bőven ad újat, akik ismerik a könyveket/filmeket. A színészek kifogástalanok, a látvány pedig gyönyörű.