Hannibal

Hannibal

2016.10.01 Szöszi

Dr. "Kannibál" Lecter az egyik kedvenc pszichopata gyilkosom, A bárányok hallgatnak óta. Remek sorozat, amiből nem hiányzik a manipuláció és persze az őrült zseni.

2015.03.03 balogh.petr

A szereposztást eltalálták és gyönyörű képek vannak benne, aki szerette a filmet és annak a hangulatát, ezt is bírni fogja. Remek széria, nálam benne van a kedvencek között.

2015.03.31 trngr

Véresen komoly alakítás a szereplő gárdától. Hatalmas sorozat, Mads Mikkelsennél jobb színészt erre a szerepre nem is találhattak volna.

2016.07.04 orsolya1004

Egy remek film alapján készült sorozat. Érdekes téma, nem tagadom, kell hozzá gyomor, de szuper színészi teljesítmények vannak benne.

2015.02.10 Katie75

Vegyes érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban. Ha Mikkelsen nem lenne, nem nézném, így viszont mindig várom az újabb epizódot.

2019.07.10 hogerr

Mads Mikkelsen a tökéletes választás Hannibal szerepére. Az a fickó egyrészt iszonyat félelmetes, másrészt pedig zseniális színész, jobbat el sem tudtam volna képzelni. Az ő jelenetei egészen kiválóak, de a rendőrségi részek valahogy untatnak, és hid... Több

2017.01.14 pgsd

Zseniális ez a sorozat. Imádom a főszereplőket, a történetet és a kivitelezést!

2017.11.07 Kergemacska

Fantasztikusan dolgozza fel a Hannibál filmek témáit valahogy mégis egy egész történetbe ágyazva. Azt hittem, hogy Anthony Hopkins nyomába soha nem jöhet senki Hannibalként, de zseniális választás a főszereplő!

2018.04.25 Hedgehog

Az első benyomásom a Hannibal-ról sokakhoz hasonlóan nekem is az volt, hogy túl brutális. Azonban ez a mű ennél sokkal-sokkal több. Ha valaki egy művészeti alkotásra vágyik sorozat képében és nem riasztják el a gyomorforgató jelenetek, Bryan Fuller r... Több

2015.12.20 TheDoctor

Imádom ezt a sorozatot, nem éreztem brutálisnak, kellően művészi volt, imádtam benne minden kisebb részletet. Mads Mikkelsen iszonyat jó választás volt a szerepre, Hugh Dancy-vel szuper párt alkotnak. Remélem lesz 4. évad vagy egy film, mert már most hiányoznak, de remek lezárást kapott. 5*