Hannibal

Archívum Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Eleinte fenntartásokkal fogtam neki a sorozatnak, hiszen nem gondoltam, hogy überelni lehet Anthony Hopkins alakítását Hannibal Lecterként, azonban a Mads Mikkelsen féle Hannibal, nem is erre hajaz, egy másik perspektívából mutatja be sokak kedvenc sorozatgyilkosát. Úgy érzem megfér egy univerzumban a 2 Lecter egymás mellett, mind a kettőnek megvan a maga zsenialitása. Fantasztikus sorozat, gusztusos fogásokkal, csavaros történettel, és iszonyatos mennyiségű manipulációval örvendezteti meg a nézőt.

Deku   2017. 08. 19.

Elkezdtem a sorozatot és érdekes is volt az elején de szép lassan számomra kifáradt ez a történet. Nem tudott semmi olyat nyújtani ami érdeklődéssel töltött volna el.

Norbi   2018. 07. 10.

Nagyon szép sorozat. Jól kidolgozott képi világgal, és bonyolult, eseménydús cselekménnyel. Imádom amikor Hannibál főz, olyan jól van megcsinálva, hogy én is megkívánom az adott étket. És a gyilkosságok is igényesen vannak ,,tálalva". Néhol egy kicsit már én is összezavarodtam a történetben, ezért teljes figyelemmel kell nézni, cserébe viszont rendkívül izgalmas párbeszédeknek, jeleknek , utalásoknak lehetek a szemtanúja.

sabnock666   2019. 10. 27.

Nagyon jó sorozat!Mads Mikkelsen zseniálisan játszik benne.Kissé elfárad,koncepció híján lassul,de így is zseniális. Tele óriási csavarokkal,és meglepő fordulatokkal.

szabomarc   2019. 01. 04.

Most kezdtem nem rég nézni, nem lesz a kedvenc sorozatom, de maradjunk annyiban, hogy leköt. Tudom ajánlani, a főszereplőt egyszerűen nem tudom hova tenni benne egyelőre.

Caroline Dhavernas
Mads Mikkelsen

Az első évad ismerkedésnek jó volt. Van karaktere, képes a nézőre hatni, igaz nem mindig pozitív értelemben. Néhány teljesen felesleges szál mellőzése és néhány fontosabb vonal még inkább kiemelése viszont minőségi változást és javulást hozna a második évadra. több»

Hannibal szerepére Hugh Dancy javasolta Mads Mikkelsent, akivel az Artúr király (2004) forgatásán ismerkedett meg.

Laurence Fishburne (Jack Crawford) és Gina Torres (Bella Crawford) a való életben is házastársak.

A második széria minden része egy japán előétel nevét viseli.