
Vélemények (10)
Teljesen elvárásmentesen ültem elé, de hé, ez egy jó film! Az eredeti cím kifejezőbb, az első pár percben azt hittem, egy újabb "Gonosz csodát" nézek, de szerencsére egyáltalán nem. A zene nagyon ütős volt, a hideg, komor atmoszféra nagyon szépen ker... Több
Számomra pont jó volt kikapcsolódni. Túloznék, ha azt írnám, hogy besz*ratós horror, ahogyan akkor is, ha azt állítanám, hogy nem. Amolyan van benne némi para, némi félelem, de nem tolták túl a történetben. A film alapban nem nyújtott semmi újat, még... Több
Nocsak, egy újabb látomásokkal és rémálmokkal ijesztgető, katolikusfikázó, logikátlan apácahorror? Kellett, mint sz*r a zsebbe. Én vagyok a hibás, mert megint Propagandaflixet néztem. Azért nézd meg inkább az Apáca 2-t, mint ezt, mert azon legalább ... Több
Sajnos a neten található oldalakon azt írták, nincsen benne semmi alja dolog. De sajnos volt benne. Ostorozta magát az apáca. Utána erőszakoltak egy apácát. Elég lett volna egyszer mutatni, de nem volt elég, mert a nézőnek kb. négyszer is oda tolták ... Több
Olvasva a véleményeket azt mondom: kinek a pap, kinek a papné. Engem lekötött, hatással volt rám. Szépen fotózott, a finom borzongást fenntartó, nem szájbarágós film. A cselekménye egyszerű, de nem kiszámítható, a hangulata a zsánernek megfelelő. Nem... Több
Az első két perc számomra izgalmasabb volt a lüktető furcsa hanggal és a fekete-fehér képsorokkal, mint az egész film. Igen, a zene, az félelmet keltő volt. Pár nyugtalanító és gyomorforgató jelenetet leszámítva láttunk már nem egy ilyen filmet. A tö... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ha egy szóval kéne jellemeznem, azt mondanám: időpocsékolás! A főszereplő apáca lányt miért is akarta megölni a szellem nővér? Hisz ő csak bosszúra vágyott, amit a végén be is teljesített. A kislányt miért bántotta? Mit takar a halál nővére kifejezés... Több
Hasonló filmek
Egész jónak indult, volt benne izgalom, borzongás. A helyszín is igen jó választás volt, és ami szokott lenni általában: a végét sikerült elrontani. Ajánlom, főleg a mostani horror felhozatalhoz képest nem olyan rossz. :)