58% 119 szavazat

A halál nővére

Hermana Muerte

 Több
Filmadatlap
10
Vélemények (10)
27
Szereplők (27)
8
Képek (8)
2
Videók (2)
Érdekességek
Díjak
1
Filmkritika (1)
7
Cikkek (7)
Fórum

Vélemények (10)

Írj véleményt
 
2025.11.23 Hedy0809

legújabb vélemény

No...

Teljesen elvárásmentesen ültem elé, de hé, ez egy jó film! Az eredeti cím kifejezőbb, az első pár percben azt hittem, egy újabb "Gonosz csodát" nézek, de szerencsére egyáltalán nem. A zene nagyon ütős volt, a hideg, komor atmoszféra nagyon szépen ker... Több

0
 
2023.10.31 JRD

Számomra pont jó volt kikapcsolódni. Túloznék, ha azt írnám, hogy besz*ratós horror, ahogyan akkor is, ha azt állítanám, hogy nem. Amolyan van benne némi para, némi félelem, de nem tolták túl a történetben. A film alapban nem nyújtott semmi újat, még... Több

1
 
2023.11.05 Jocpappa

Nocsak, egy újabb látomásokkal és rémálmokkal ijesztgető, katolikusfikázó, logikátlan apácahorror? Kellett, mint sz*r a zsebbe. Én vagyok a hibás, mert megint Propagandaflixet néztem. Azért nézd meg inkább az Apáca 2-t, mint ezt, mert azon legalább ... Több

0
 
2023.10.28 RigbyTheMad

Szánalmas

Sajnos a neten található oldalakon azt írták, nincsen benne semmi alja dolog. De sajnos volt benne. Ostorozta magát az apáca. Utána erőszakoltak egy apácát. Elég lett volna egyszer mutatni, de nem volt elég, mert a nézőnek kb. négyszer is oda tolták ... Több

2
 
2023.10.31 Greta

Olvasva a véleményeket azt mondom: kinek a pap, kinek a papné. Engem lekötött, hatással volt rám. Szépen fotózott, a finom borzongást fenntartó, nem szájbarágós film. A cselekménye egyszerű, de nem kiszámítható, a hangulata a zsánernek megfelelő. Nem... Több

1
 
2024.01.21 Juki-onna

Amikor azt hiszed, hogy csoda történt, pedig a Gonosz eljövetelének a jele

Az első két perc számomra izgalmasabb volt a lüktető furcsa hanggal és a fekete-fehér képsorokkal, mint az egész film. Igen, a zene, az félelmet keltő volt. Pár nyugtalanító és gyomorforgató jelenetet leszámítva láttunk már nem egy ilyen filmet. A tö... Teljes kritika

0
 
2023.10.27 Idknw Nézhetetlen

Spoileres tartalom.

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Ha egy szóval kéne jellemeznem, azt mondanám: időpocsékolás! A főszereplő apáca lányt miért is akarta megölni a szellem nővér? Hisz ő csak bosszúra vágyott, amit a végén be is teljesített. A kislányt miért bántotta? Mit takar a halál nővére kifejezés... Több

1
 
2023.11.06 kaloz44

Nekem nagyon tetszett ez a film! Egyáltalán nem rossz, és ajánlani tudom.

0
 
2023.11.03 CsakEgyCsajszi

Egész jónak indult, volt benne izgalom, borzongás. A helyszín is igen jó választás volt, és ami szokott lenni általában: a végét sikerült elrontani. Ajánlom, főleg a mostani horror felhozatalhoz képest nem olyan rossz. :)

0
 
2023.10.27 coyote

A spanyol horrorokra jellemző stílussal megszerkesztett film, ami magával ragadott. Nekem nagyon tetszett, főleg a történet és az alakítások, minden horrorrajongónak tudom ajánlani.

0