Nem fogadott hívás (2008)

One Missed Call

Owotonor   2019. 02. 12.

Nem indul rosszul, valóban vannak benne elvont jelenetek és arcok amik igazán jópofák és ijesztőek, az egyik jelenetről a végső állomás ugrott be, a zenéje jó de a film csak átlagos lett.

moov18   2016. 02. 03.

Lehetne rosszabb is, de jobb is

Amerikába beüthetett már egy ideje a krach, hiszen gyakori jelenség náluk, hogy európai, de főleg ázsiai filmeket koppintanak előszeretettel, ötlethiányra hivatkozva. Futószalagon gyártják a remake-eket, őszintén már azon lepődünk meg, ha valami sajá... teljes kritika»

tiszaizsofi   2016. 10. 12.

Ahogyan a címe is tükrözi, elég gagyi a film, nincs nagy sztori sem nagy karakterek, illetve a dramaturgia is hagy némi kívánnivalót maga után. Elvont, unalmas, nincs minőség, sem izgalom.

nitus2006   2015. 03. 04.

Remek horror. Végig bizserget, remek a történet, és elég hihető is annak akinek van fantáziája. Nem unalmas, elég ijesztő is. A karakterek is jók. Az a csörgés pedig.. huhh hát kész :-D nézzétek meg, jó kis film

Sindyke   2015. 01. 26.

Eléggé elvont film. Nekem nem igazán tetszett, bár megnézhető kategória. De aki kihagyja nem sokat veszít. Én biztos, hogy nem fogom megnézni többet :)