D. Wolfe   2016. 04. 15.

Rémesen gyenge volt. Tele van történetbeli bakikkal, a hangulat sokszor inkább nevetséges volt, nem félelmetes, Nicolas Cage pedig elképesztően rosszul játssza a szerepét. Az egyetlen erőssége a néhány valóban félelmetes jelenet (például az álmok), de ez még nagyon kevés szerintem.

Mano35   2015. 02. 15.

A film meglehetősen elvont, érdekes és izgalmas. Sejtelmes hangulatot áraszt. lélekbe ható. Ajánlani tudom erős idegzetűeknek.

Antalné Anett   2019. 04. 19.

Értelmetlen a film. Egy baromság.

Kinek ajánljuk: Amerikai remake-kedvelőknek, az eredeti film rajongóinak érdekességképpen (hogy legyen min bosszankodni), vagy azoknak is, akiknek a ’73-as nem volt kellően szórakoztató. több»