Homeland: A belső ellenség

Homeland

2016.04.21 HanGa

Az utóbbi években még égetőbb probléma lett a terrorizmustól való félelem. Érdekes oldalról közelít a film. Nem gondolnám, hogy amerikai katonákat tartanának fogva, szerintem azonnal megölik őket. Mindenesetre a sorozta érdekes.

2015.09.20 tamas84

A bemutatásakor úgy tűnt, a Homelandnek minden esélye megvan, hogy minden idők legjobb drámájává nője ki magát, de sajnos nem abba az irányba haladt a dolog az első évad után. Továbbra is izgalmas és lebilincselő, nekem már hiányzik az a forradalmi j... Több

2016.08.21 Timike

Az első évad tetszett a legjobban, akkor még nem lehetett tudni,mi merre hány méter. Utána minden évad egy picivel gyengébbre, de még így is izgalmasra sikeredett.

2018.12.01 Deniel

Nekem személy szerint elég lapos volt ez a sorozat! Az első évadot néztem meg, de a többit szerintem nem fogom. CIA nyomozás terroristák után mindig jó téma, de ez most nem sikerült túlságosan izgalmasra!

2016.10.23 malnaturmix

Zsinóron rángatják a nézőket, nem lehet kitalálni, hogy mi lesz a következő lépés. Remek sorozat.

2015.06.02 sonyxxx

Zseniális sorozat, amit nagyon jól bemutatja a CIA működését, és azt, hogy mi és hogyan történik a háttérben a közel keleten. Izgalmas sorozat, napjaink egyik legjobb női színészével, aki tulajdonképpen el viszi a hátán a sorozatot.

2017.01.17 Katkatt

Sajnos a 2. évad után abbamaradt a nézése, pedig eléggé kedveltem addig. Nem egy hétköznapi történet és mintha tudták volna a készítők, hogy mi vár ránk az elkövetkező években.

2017.01.13 holnaputan

Remekül építkezik a sorozat, az elején ahogy bizonytalanságban él a néző az pazar. A színészeket is kiemelném.

2016.06.17 Panna

Ütős terrorizmussal kapcsolatos sorozat és sajnos eléggé aktuális is.

2015.02.10 musseln9

Először is.... idén néztem meg, az összes részt, mind a négy évadot egy hét alatt. Egy "kicsit" magával ragadott. A történet izgalmas, a karakterek nagyon ki vannak találva, minden részletükig és a színészek játéka lenyűgöző. Minden elismerésem a cas... Több

2015.05.07 KingPin

Hát az első évad egészen elképesztő volt, nálam mindent vitt, rögtön az első helyre lépett. Danes, Lewis, Patinkin hihetetlen alakítást nyújtottak, a történet csavaros és rendkívül feszes volt, leesett az állam. Aztán jött a második évad, ami már saj... Több

2018.04.14 László Molnár

Az első három évad is jó, de igazán a negyedik évadtól indul be a sztori, ezután lesz epizódról epizódra egyre aktuálisabb.

2021.05.09 Ibolya Batizi P

Nagyon izgalmas és érdekes sorozat, sajnálom, hogy 8 évad után véget ér.