Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Hopp

Timon   2019. 11. 13.

Ez a film szerintem már a bemutatása évében nagyon elcsépelt volt,nemhogy ma. A történet fájdalmasan bugyuta,van benne kiváló látványtervezés,de ez nem segít sokat.A vegyes technikájú filmek nagy részt tetszenek,de ez a listámon a kevés rossz között a legrosszabb. 10/3

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Kellemes húsvéti élőszereplős animációs film, melyen lehet nevetni és az ember érzelmeire is némileg tud hatni. A szereplők sem rosszul játszanak benne.

indingo   2017. 04. 18.

Utoljára a Roger Nyúl a pácban című filmbe jött be az a mesefigura a filmben dolog. Helyesek a karakterek, de a történet annyira nem jött be.

felicity   2018. 07. 26.

Ez a mese eszméletlenül cuki.

szd91   2015. 07. 26.

Halál cuki ez a nyuszi. Annyira aranyos....amikor kitol egy adag smartiest:) Végre nemcsak a mikulás kap főszerepet hanem a húsvéti nyúl is. imádtam, akárhányszor újranézném.