Hulk

Hulk

2023.04.10 drg0602

Zseniális alkotás, minden rendben van ezzel az alkotásal, akármilyen szempontból nézem. Eszméletlenül jó párbeszédek vannak a filmben, a látványvilág az a korának megfelelően van elkészítve. Nagyon jó történet, jó színészi teljesítmények. Egyik kedv... Több

2019.05.10 Thibo84

A Marvel karakterek közül Hulk a kedvencem és Ang Leenek hála egy olyan zöld óriást kaptam, akinek az erejét csak is szerelme tudja kordában tartani, nincs ellenfele a nyers és zabolázatlan erejének. A történettel nincs semmi gondom, bár néha igaz vo... Több

2017.10.22 Deku

Azonnal tudtam azonosulni a filmmel és eléggé gyorsan a rajongójává is váltam. Nagyon könnyen szerethető a film, hangulatos volt, én kedveltem és biztos nem vagyok egyedül. Javaslom, hogy nézze meg bárki aki teheti.

2017.08.01 Orosz István

Szerintem nagyon gyenge, sok helyen vontatott. Én személy szerint már a végét vártam, na ott volt egy jó csata jelenet,amikor az apjával összebalhézik.

2019.06.27 Ms. Akárki

Szerintem még ez az egyik legjobb Hulk film. Izgalmasan mutatja be Hulk történetét, hogy mi miatt vált azzá aki. Eric Bana a kedvenc Hulkot megformáló színészem. Izgalmasan hozta a karakter kettősségét. Persze egy kicsivel több végső cselekmény nem ártott volna a filmnek, mert a történet a vége fele nagyon leült.

2018.07.10 Norbi

Jó film, izgalmas tartalommal, jó karakterekkel. Egy kicsit már túl sokszor lett kihasználva ez a karakter a mostani filmekben, de ettől függetlenül ez a film jól sikerült.

2016.08.02 VFTS

Az egyik leggyengébb szuperhősös film. Sem látványban sem történetben nem nyújt túl nagy élményt. A legjobbnak még talán a szerelmi szál kidolgozása mondható a filmben. Tipikusan az egyszer nézős filmekhez tartozik.

2016.05.07 hell.l

Ez a leggyengébb darabja a Marvel filmeknek, a rendezés nagyon nem jól sikerült és Eric Banara sehogy sem illik Hulk szerepe. A vizuális effektusok sem valami jók. Talán egy másik rendező jobbat is kitudott volna belőle hozni.

2019.02.03 Owotonor

Alapvetően nem kedvelem a szuperhős filmeket de ez nagyon bejött, a visszatekintős jeleneteknek mint úgy az egész filmnek komoly atmoszférája van, amikor Bruce gyerekként ül a fogadóban és látni véli a zöld robbanást az a film egyik csúcspontja volt szerintem.

2016.04.27 ereln

Nagyon tetszenek a képregényes stílusú jelenetek, ad egyfajta egyediséget a műfajnak. Nagyon sokszor láttam már, nagyon szeretem ezt a filmet, bár mai szemmel Hulk elég gagyi animációt kapott.

2016.04.30 Bogi

Hát ez az eredeti Hulk isteni. Izgalmas, akciódús film megfelelő mennyiségű romantikával vegyítve. Nagyon tetszett, hogy a két főszereplő karakter, pár között szinte szikrázott a levegő a képernyőn. Hiteles képregényfeldolgozás. Nem bántam meg azt a két órát amit rááldoztam az életemből, az biztos. Mindenkinek ajánlom.

2016.01.14 esfworld

Nagyon jó a hangulata, emlékszem még moziban néztem és nagyon megfogott. Ennél képregényesebb film nincs és ezt szó szerint kell értelmezni. Bana jól hozta Banner-t, bár már Ruffalo párti vagyok.

2016.02.19 tamas84

Viszonylag kispályás volt még a Marvel, legalábbis ami a filmes adaptációkat illeti, ezekben az időkben, így a Hulk is egy csomó gyermeteg hibával rendelkezik. Sajnálom, mert megnéznék egy mai önálló Hulk mozit. Ettől függetlenül, ha fél szemmel nézz... Több

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Hulkot én személy szerint nem szeretem.