tamas84

Bruce Bannert egy baleset során gammasugárzás éri, mely furcsa változásokat idéz elő szervezetében. Ha ideges lesz, a testében felgyülemből adrenalin hatására hatalmas zöld szörnyeteggé változik, aki nem kímél senki és semmit. Bruce-ra óriási felelősség hárul: meg kell tanulnia… Több

Rendező: Ang Lee
Premier (HU): 2003.07.03.

2023.04.10 drg0602

Zseniális alkotás, minden rendben van ezzel az alkotásal, akármilyen szempontból nézem. Eszméletlenül jó párbeszédek vannak a filmben, a látványvilág az a korának megfelelően van elkészítve. Nagyon jó történet, jó színészi teljesítmények. Egyik kedv... Több

2019.05.10 Thibo84

A Marvel karakterek közül Hulk a kedvencem és Ang Leenek hála egy olyan zöld óriást kaptam, akinek az erejét csak is szerelme tudja kordában tartani, nincs ellenfele a nyers és zabolázatlan erejének. A történettel nincs semmi gondom, bár néha igaz vo... Több

2017.10.22 Deku

Azonnal tudtam azonosulni a filmmel és eléggé gyorsan a rajongójává is váltam. Nagyon könnyen szerethető a film, hangulatos volt, én kedveltem és biztos nem vagyok egyedül. Javaslom, hogy nézze meg bárki aki teheti.

2017.08.01 Orosz István

Szerintem nagyon gyenge, sok helyen vontatott. Én személy szerint már a végét vártam, na ott volt egy jó csata jelenet,amikor az apjával összebalhézik.

2019.06.27 Ms. Akárki

Szerintem még ez az egyik legjobb Hulk film. Izgalmasan mutatja be Hulk történetét, hogy mi miatt vált azzá aki. Eric Bana a kedvenc Hulkot megformáló színészem. Izgalmasan hozta a karakter kettősségét. Persze egy kicsivel több végső cselekmény nem ártott volna a filmnek, mert a történet a vége fele nagyon leült.

Hulk karaktere eredetileg szürke színű lett volna, de véletlenül zöldben nyomtatta ki a nyomtató, és ez annyira megtetszett a rendezőnek, hogy úgy döntött, hogy marad a zöldnél.Szerző: Zsófi Várhalmi

Ezt a filmet A Hihetetlen Hulkként (2008) újraindították a MCU-on belüli karakterillesztéssel. Mivel azonban a Marvel rendelkezik a Hulkkal való filmkészítéshez való joggal, az Universal Pictures továbbra is fenntartja az elosztási jogokat minden olyan filmhez, amely karakterét a saját szóló filmjében látja.Szerző: Thibo84

Hulk a képregényben Bruce Banner, apja Brian Banner volt. A filmben David Bannerként nevezték át a The Incredible Hulk (1978) tiszteletére, melyben szintén David Banner néven ismert.Szerző: Thibo84

Sam Elliot anélkül fogadta el Ross tábornok szerepét, hogy olvasta volna a forgatókönyvet.Szerző: Thibo84