A Wall Street pillangói

Hustlers

A film összbevétele 144 770 443 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 292 593 075 forintot termelt. A hazai mozik összesen 197 648 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jennifer Lopez napi jelleggel gyakorolta a rúdtáncot a filmre való felkészülés részeként. Az énekesnő-színésznő a saját elmondása alapján még saját otthonába is beszerzett egy rudat. Szerző: hp

Jennifer Lopez személyesen győzte meg Cardi B.-t arról, hogy vállalja el a szerepet. Szerző: hp

A film körül kisebb botrány bontakozott ki, amikor egy sztriptíztáncos, Samantha Barbash jogi lépéseket helyezett kilátásba, mivel szerinte Jennifer Lopez és a film mögött álló produkciós cég engedély nélkül használta fel a történetét. Szerző: hp

A Wall Street pillangói a hip-hop sztár, Lizzo első filmje.Szerző: hp

Jennifer Lopez a szerepre való felkészülés során a vőlegényével, Alex Rodriquezzel több sztriptízbárt is felkeresett. Szerző: hp

Jennifer Lopez és Keke Palmer harmadik alkalommal dolgozott együtt a Jégkorszak franchise filmjei után. Szerző: hp

A Wall Street pillangói a Grammy-díjas rapper és előadó, Cardi B. első filmje. Szerző: hp

A film cselekményének alapjául Jessica Pressler a New York magazinban 2015-ben megjelent "The Hustlers at Scores" című cikke szolgált. Szerző: hp

A Wall Street pillangói forgatása 2019. március 22-én kezdődött meg New York Cityben, és május 4-én ért véget. Szerző: hp

A film világpremierje a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon volt 2019. szeptember 7-én. Szerző: hp