Érdekességek: A Wall Street pillangói (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film összbevétele 55 415 213 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 207 215 150 forintot termelt. A hazai mozik összesen 138 082 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jennifer Lopez napi jelleggel gyakorolta a rúdtáncot a filmre való felkészülés részeként. Az énekesnő-színésznő a saját elmondása alapján még saját otthonába is beszerzett egy rudat.

Jennifer Lopez személyesen győzte meg Cardi B.-t arról, hogy vállalja el a szerepet.

A film körül kisebb botrány bontakozott ki, amikor egy sztriptíztáncos, Samantha Barbash jogi lépéseket helyezett kilátásba, mivel szerinte Jennifer Lopez és a film mögött álló produkciós cég engedély nélkül használta fel a történetét.

A Wall Street pillangói a hip-hop sztár, Lizzo első filmje.

Jennifer Lopez a szerepre való felkészülés során a vőlegényével, Alex Rodriquezzel több sztriptízbárt is felkeresett.

Jennifer Lopez és Keke Palmer harmadik alkalommal dolgozott együtt a Jégkorszak franchise filmjei után.

A Wall Street pillangói a Grammy-díjas rapper és előadó, Cardi B. első filmje.

A film cselekményének alapjául Jessica Pressler a New York magazinban 2015-ben megjelent "The Hustlers at Scores" című cikke szolgált.

A Wall Street pillangói forgatása 2019. március 22-én kezdődött meg New York Cityben, és május 4-én ért véget.

A film világpremierje a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon volt 2019. szeptember 7-én.