Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login
NA

Tönkretehetlek (2020)

I May Destroy You

bart   2020. 06. 08.

Érdekesnek tűnik, bár van egy olyan érzésem, hogy csak felvezetni próbál valamit, ami majd a további évadokban bontakozik ki igazán. A karakterábrázolás zseniális, már az első epizódoktól nagyon jól átgondolták, hogyan lesz Arabella valakiből egy egész más személy. Mondjuk azonosulni nem igazán tudtam vele, sajnálatot sem érzek iránta, inkább csak külső szemlélőként figyeltem a történéseket. Érdemes tenni egy próbát a sorozattal, a témája izgalmas, nem a megszokott sorozat-sablon, és valóban látszik rajta, hogy nem kis munka van mögötte.

Fidos   2020. 06. 07.

Eléggé a hatása alá kerített, sokat gondolkodom rajta, mire utal valójában a címe. Kit takarnak a benne szereplő névmások? A támadó teheti tönkre a főszereplőt? Esetleg a főszereplő a támadót? Vagy a saját belső énjét? Lehet, mire az utolsó részt is megnézem, megkapom a választ. az biztos, hogy csak ajánlani tudom; igaz, hogy egyre több film készül a nemi erőszakról, Michaela Coel azonban valóban döbbenetes merészséggel beszél erről a kényes témáról.