Jégkorszak: A nagy bumm

Ice Age: Collision Course

Movieaddicts.hu
2016/07/13

Jégkorszak – A nagy bumm kritika
Az izzadtságszagú folytatás már annyi figurát vonultat fel, hogy konfliktusaik jelentéktelenné válnak, az új szereplőkkel nem kezdenek semmit, és a poénok sem lettek eltalálva. 5/10 Több

Filmtrailer.hu
2016/07/15

Értékelés: 6.5/10
Lángos csillag áll felettük
14 éve tűnt fel egünkön lángos csillagként a Jégkorszak, s ha részről részre veszít is fényéből, remélhetőleg még hosszú ideig nyújt alternatívát a családi szórakozás terén mindenki csordája, élén Motkánnyal és az ő elmaradhatatlan makk-fetisizmusával. 6,5/10

Vox.hu
2016/07/22

Ócska poén, ám a nyár legrosszabb folytatása sajnos nem érdemel jobbat: a glaciális körülmények között mókázó ősállatok ötödszörre már igen kellemetlenül arcunkra fagyasztják a mosolyt. Ha lesz hatodik is, én kihalok. 30/100 Több

Filmtekercs.hu
2016/07/26

Lejárt makk
A Jégkorszak ötödik egészestés epizódja tökéletes program – ha az ember másfél órára csak úgy le akarja foglalni a csemetéket. Ugyanakkor nyugtázható, hogy Motkány tizenkét év alatt megette már a makkja javát. 4/10 Több

Frappamagazin.hu
2016/10/07

A Nagy Bumm – egy Jégkorszak vége?
Jógaláma, űrmágneskristály-meteorbarlang, bolygók között száguldó Motkány jégbe zárt ufóban, próféciaszikla és lebegő, hosszú szőke lajhárlány. Ezek mind a legújabb jégkorszaki kaland alkatrészei. A gép meg dolgozik, erőlködik, recseg-ropog, ám az alkotó mintha túl korán pihent volna meg.
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!