
Vélemények (12)
Eleve imádom a spanyol filmeket. nagyon értenek a sötét, nyomott hangulat megteremtéséhez. A sztori amúgy elég hamar kilogikázható és hamar elénk is teszik az egészet. Nincs mit kitalálni rajta. A filmben nincs annyira egyedi ötlet... Ugyanakkor az i... Több
Nacho Vigalondo egy igen fura látásmóddal megáldott,kifejezetten rossz rendező.A Reggel 7:35-el már bizonyította,hogy értelmes dologra szinte képtelen.Ez a film egy szenny és katyvasz keveréke filléres költségvetésből,és bűn rossz,szinte nevetséges s... Több
Nehéz lehet filmet készíteni (főleg sci-fit), mert egyszerűen lehetetlen megjósolni, hogy mi lesz időtálló. Ezt az ötletet azóta megszámlálhatatlanul sokan feldolgozták, sőt, egy Rick and Morty-epizód első 5 perce többet tud ennél manapság... Nem rég... Több
Értettem a film lényegét, mégsem szerettem. Az időutazás ezen ábrázolását sosem kedveltem. Ráadásul a megvalósítás bűn rossz. Annak idején felkapott volt a filmsznobok között ez az alkotás, de szerencsére hamar lecsengett.
Egy feszült és fordulatos spanyol sci-fi thriller, amelyet Nacho Vigalondo rendezett. A film főszereplője Héctor, egy hétköznapi férfi, aki egy véletlenül felfedezett időgép segítségével saját maga és a valóság rémisztő rejtélyeivel szembesül. Egy ny... Több
Illogikus időparadoxon, amelybe a saját döntéseink ismétlődnek úgy hogy tudtában vagyunk a jövőnknek. Furcsa egy film, még a régi borzasztó horrorisztikus zenékkel...Egynek elmegy, végig lehet nézni, az időn való gondolkozás fenntartsa a figyelmet...
Hasonló filmek
Minden megvan benne a tökéletes szórakozáshoz. Még ma is a könnyed műfajok egyik legnagyobbjának tekinthető. Leköti az ember figyelmét, kalandos vonalvezetéssel fűszerezve.
Ezt a filmet először a tévében csíptem el egy szombat éjszaka, gondoltam adok neki 15 percet, aztán majd meglátjuk. Főszereplőnk egy full hétköznapi figura, aki eleinte úgy tűnik, egyre furcsább kalandokba keveredik. Majd jön az első csavar. Majd a m... Több
Szerintem megint egy túlbonyolított film, logikátlan. Végül is hány Viktor volt? Talán egy is túl sok... Nekem nem jött be.