Időről időre

About Time

2015.02.13 ChrisAdam

Sosem érintett ennyire mélyen film és most nem túlzok. Nem találok szavakat. Bizony, megitattam jó pár tucat egeret utána...

2021.04.09 norveeg

Romantikus történetnek gyenge, ugyanakkor tele van a film logikának ellentmondó döntésekkel, következtetésekkel.

2018.04.24 lengerildiko98

Nagyon elragadó történet, és már vagy 10x láttam. Ez a film teljesen kiváltotta belőlem azt a tipikus érzést amikor már rég vége a filmnek, de még mindig elvagyok varázsolva tőle. IMÁDTAM!

2015.03.31 tbandi1989

Különösképpen sosem szerettem az időutazós filmeket, ez viszont megfogott. Remek színészi játék, tökéleres történet! Egyszerűen fantasztikus! :)

2015.03.12 dzsolt7

Vicces romantikus vígjáték, amit még a műfajt nem annyira kedvelőknek is tudok ajánlani. Szimpatikus karakterek, jó poénok, szuper színészek (még a kisebb mellékszerepekben is), és érdekes történet. Igazán pozitív, optimista hangulatú film, amitől mindig jobb kedvem lesz.

2016.06.12 ZsoltSon

Az egyik legjobb film, amit mostanában láttam, sírós, nevetős, nagyon sok érzelem és bölcsesség van benne, de mégsem szájbarágós. Az apa hihetetlenül jó, Bill Nighy az egyik kedvenc színészem, de a többiek is fantasztikusak. Most már ez is kötelező családi film lesz nálunk.

2015.03.22 Unique

Romantika, humor,dráma egy kis időutazással megspékelve. Ráadásul mind, a jobbik fajtából. Remek film.

2015.01.25 viraag

Azt hittem, egy nyálas kis "romcsi" film lesz, így is indult, de kezdett kirajzolódni a történet, ami egyszer csak felkapott és repített. Észre sem vettem, hogy telik az idő, csak kapkodtam a fejemet. Szép, kerek történet érzésekkel, mindennapi gondolatokkal, problémákkal. Nagyon valódi!

2015.03.31 dudivar

A film középszerűre sikeredett. Nem használta ki elég jól a téma adta lehetőségeket, így laposa vált a történet. középkategóriás film.

2015.03.26 zotyika33

Ez remek volt.Nagyon tetszett. Csak 2-3 ismert színész volt benne de ez nem volt gond nekem.Jól játszott mindenki és a történet is nagyon szuper.Komolyan bele tudtam élni magam.Elég szomorú végül is de nagyon szép film.Azoknak ajánlom akik el tudnak képzelni egy fantasztikus romantikus drámát.

2015.01.22 sggyula

Az előzetes alapján egy cuki, vidám, romantikus filmre számítottunk, nekem tetszett a drámai vonal és összességében egy nagyon szerethető film.

2015.03.28 Dancer

Szeirntem nagyon gyengére sikeredett. Valahogy sokkal többet vártam a filmtől. A történet eredeti volt és érdekes, de a megvalósítás nekem már lapos volt. :/

2015.02.13 Marko22

Igazi komikus dráma. Bill Nighy és a többi színész is tökéleteset alakított benne. Nagyon szerethető film.

2015.02.25 *zsanka

A trailer alapján nem hittem volna, hogy ilyen drámai sztorit hoznak ki a filmből. Azt hittem, hogy romantikus, vidám filmet fogok látni. Ettől függetlenül tetszett, szerethető film, szerethető színészek.