Időről időre

About Time

2016.11.22 csocsicsoda

Számomra nem eléggé kidolgozott és több minden is zavart. Eleve a szerkrényes dolog, meg az hogy a feleségét nem avatta be a dolgokba.

2015.06.01 *tünde

Azt hittem, hogy romantikus, vidám filmet fogok látni, de kisebb csalódás ért. Ettől függetlenül tetszett, szerethető film, szerethető színészek.

2015.05.10 Szeky

Érdemes megnézni ezt a bő két órás romantikus drámát. Viszonylag jól megoldották ezt az időutazásos témát. Egy darabig beleképzeltem magam a főhős helyébe, nagyon magával ragadó, elgondolkodtató tipikus angol film. Margot Robbie egy üde színfolt a filmben!

2015.11.24 S.Marika

Azt hiszem volt már egy két ilyen film amit láttam,ami az időutazásról szól,de ez jól sikerült. Néhol elképzeltem bárcsak a valóságban én is visszautazhatnák egy egy jeles eseményre az időben. Rachal pedig tehetséges,jól állnak neki ezek a szerelmes,romantikus karakterek.

2015.11.23 Jozzsef

Örültem,hogy nem lett túl nyálas film,pont elég romantikát tartalmaz.Elsőnek egy jó kis romantikus,humoros film majd ezt felváltja a mélyreható dráma.Minden nap egy időutazás.

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2015.01.28 Balu

Rachel ebben a filmben is nagyon szimpatikus!Szép romantikus film,de nem olyan nyálas amit csak egy csajos partyn néznek meg a lányok több száz papírzsepi társaságában!

2015.05.28 *bella

A trailer alapján nem erre számítottam. Azt hittem, hogy romantikus, vidám filmet fogok látni. Ettől függetlenül tetszett, szerethető film, szerethető színészek.

2016.08.12 Fanni11

Nekem annyira nem tetszett de nem borzalmas, nezheto! A szineszek jok, a sztori is rendben, de nekem nem allt ossze.

2015.03.30 Helgus

A csaj főszereplő idegesítő, talán a szinkron miatt is,...De annyira jellegzetesek ezek a tipikus amerikai filmbéli manírok, modorosságok, megjátszott , túljátszott viselkedési formák, gesztikulációk, mimika, stb...Annak ellenére, hogy alapból nem fo... Több

2018.01.04 Dius0520

Szeretem ezt a filmet, valami olyan hangulatot áraszt magából, amitől jól érzem magam, pedig nem titulálnám különösebben extra filmnek.

2016.08.22 Mliklós29

Tetszett a film, egyszer mindenképpen érdemes megnézni, de nekem egy kicsit már sok az időutazós film.

2015.02.20 Faarkaas

Nekem bejött a film. Tetszik, hogy annak ellenére hogy romantikus film, jó a sztori. Szórakoztató film, jó szereposztással, színészekkel.

2015.02.22 The queen

Én ettől a filmtől sokkal többet vártam. Engem egyáltalán nem fogott meg. Én untam, sem a színészek, sem a sztori nem jött össze.