Időről időre

About Time

2017.12.30 authorgirlll

Sokkal jobbra számítottam, csalódás volt számomra a film. A poénosnak szánt jelenetek sem érték el azt hogy jól mulassak. A szerelmi szál is szörnyű volt, nem tetszett benne amikor kiderült hogy másik gyerek születik időutazás esetén. Több volt benne a negatívum mint a pozitívum.

2015.05.10 hejnekem

Egy kicsit zavarosnak találtam és inkonzisztensnek, de emellett bájos, édes és szellemes is. Végre nem egy tipikus romantikus vígjáték, ez a film tele van realisztikus párbeszédekkel, sokkal életszerűbb az amúgy fantáziára épülő történettel együtt is.

2015.07.26 one1970

Aki ezt a filmet kikapcsolta, az még nem érett az életre. Nézzen csak rajzfilmeket. :) Aranyos kis romantikus film volt. Rachel Mcadams pedig a kedvenc színésznőm

2015.07.11 moony5972

Tökéletes történetet kapott a film, komoly témát feszeget. Alap klasszikus. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem!

2017.01.14 valery

Az Időről időre filmben nem a mozgalmat és a nagy fordulatokat érdemes keresni, hanem a mögöttes mondanivalót, és a szép kifejezésmódot. Kellemes, értékes, érdekes film. Könnyed és tartalmas, klassz film.

2015.06.30 Prücsök

Egyik kedvenc romantikus filmem! Jól összerakott történet, ami aranyos és ötletes, olykor humoros! A színészek játéka nagyon jó, Rachel McAdams nagyon jó alakítást nyújt.

2016.03.30 tamas84

Elsőre nem gondoltam volna, hogy egy ilyen drámai sztorit hoznak ki ebből, a trailer alapján azt hittem, csupa helyzetkomikum lesz, de aztán nagyon érzelmes lett, nagyon mély, és a végén az üzenete is abszolút telitalálat, pont így kell olyan filmet csinálni, ami azután nyomot hagy az emberben.

2015.05.27 VenuszProjekt

Kedves színészek, kedves történet. Bár azt leszámítva, hogy családi örökség az időutazáshoz való képesség, a történet igen egyszerű, ami abszolút nem mondható hátránynak, hiszen a filmet nézvén egy percig sem lesz hiányérzetünk. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2015.06.16 cunci

Az első háromnegyed óra után azt gondoltam, hogy a film egyszer nézős, de a végén úgy keltem fel előle, hogy garantált az újranézése. A filmben voltak jó poénok és igen elgondolkodtató végkifejlete, ennek ellenére most még csak négy csillagot adok rá.

2015.04.27 titra

Tényleg ha nem úgy reklámozták volna, mintha vígjáték lenne, sőt sok helyen konkrétan ezt a kategóriát írták hozzá az ajánlókban. Ha nem úgy ülök le, hogy de jó, ez olyan lesz majd mint az Igazából szerelem, de még időutazás is lesz benne, és angol, ... Több

2015.10.21 Blindspot

Borzalmas és rémes is volt ez egyszerre. A szavakat nem találom konkrétan annyira fájdalmas kis alkotás sikeredett ebből. Az biztos, hogy többször nem kell megnézzem, remélem hamar kiverem a fejemből.

2017.11.10 Imlah

Az Időről időre egy nagyon egyedi, különleges hangulatú film annak ellenére hogy történetét tekintve még sablonosnak is lenne mondható. Sejtelmes, izgalmas, érdekes!

2015.06.30 BuBu

Annyira jó film, hihetetlenül tetszett. Érzelmes, drámai film, a hangulat magával ragadó, a színészek pedig egyszerűen tökéletesek. Ez az a film, amit újra és újra meg tudok nézni!

2015.05.11 Enccso

Tökéletes film, és annyira nehezen megfogható, hogy miről szól. Gyanútlanul nekikezdtünk mint vígjáték, a végén meg már bőgtünk ezerrel. Kedves és könnyed és közben elgondolkodtató, szeretem az ilyen filmeket!