Időről időre

About Time

2017.07.23 Lonka

Meglepően tartalmas időutazós romantikus film. Többször láttam már és mindig felfedezek valami apróságot, ami felett korábban elsiklottam.

2017.12.14 Greeta

Nem egy szokványos időutazós sztori. Voltak benne kedvelhető jelenetek, de valahogy a feleség karaktere idegesített. A történetben sok kérdés maradt még.

2018.02.12 BaloghBogi42

Fantasztikus film. Gyönyörűen szemlélteti az életet, a különböző szakaszait, és a benne élő embereket. Hogy nem mindig tudsz változtatni dolgokon bármennyire is szeretnéd. Hogy, aminek meg kell történni, az úgy is meg fog történni, és nem tehetsz ell... Több

2019.01.21 Timcsi

Valahogy nem tudott magával ragadni a története. A szerelmi szál sem az a amitől felrobban az ember.

2020.01.11 petraszab

Nagyon hangulatos romantikus kis filmecske, nem a megszokott stílusban.

2018.08.23 kevelin

a történet jó a színészek ultragagyik. Megindító és egyben aranyos is a történet de ahogy eljátszák az egy kalap sz**** nem ér.

2021.10.29 Annuska

Érdekes volt látni, ahogy a sci-fi és a romantikus jegyek keveredtek. Az elegy egy izgalmas és szívmelengető alkotás.

2016.09.27 TribeBubu

Ezek a romantikus filmek nem a kedvenceim, de ennél az egyedi alapötlet nagyon magával ragadott. Szép, néha vidám, néha szomorkás mese könnyed humorral. Bill Nighy meg egyenesen zseniális.

2015.05.03 Zsceeeka

Nagyon megható és aranyos családi film, hétvégi lazuláshoz ideális. A női főszereplő kivételével tetszettek a színészek, a sztori kivitelezése egyedi. nagyon szórakoztató, biztosan meg fogom még nézni máskor is.

2019.01.07 szabomarc

Az alapkoncepció szerintem jobb, mint amit végül kihoztak belőle, de abszolút élvezhető és érdekes, jó történet. Mindenkinek ajánlom a megnézését, tanulságos is.

2020.09.19 HannaK

Milyen jó is lenne, ha ott és akkor lehetnénk amikor akarnánk. A nagyszerű, felemelő perceket újraélhetnénk az életükben. Az idővel való játék mindig egy érdekes és hasznos téma.

2015.02.13 Loborg

Szorakoztato, helyenkent komoly, elkomorito, megis tokeletesen feloldott tortenet. Nem eri meg kihagyni.

2017.01.30 Gábor Rózsa

Izgalmas ötlet. Mély és szép és fontos Üzenet. És jó szerethető színészek. A romantikus scifi-s ötvözet mély tartalommal nálam nagyon működött. Nagyon tudom ajánlani ezt a filmet.

2015.02.16 Evcsi95

Nagy kedvencem ez a film, a szereplőkkel egyetemben. Rachel nagyon rákapott az időutazó felesége szerepre.