Időről időre

About Time

2015.08.06 teado

A trailer alapján nem hittem volna, hogy ilyen drámai sztorit hoznak ki a filmből. Azt hittem, hogy romantikus, vidám filmet fogok látni. Ettől függetlenül tetszett, szerethető film, szerethető színészek.

2015.03.09 napraforgó1

2015.03.08 meditke

Nagyon jó vígjáték drámai szálakkal. A történet kreatív, a színészek pedig kiválóan alakítottak. Nagyszerű film, igaz, nem volt akkora hype körülötte, de aki nem látta bátran pótolja, meglepődnék ha csalódást okozni.

2015.02.13 LAlexa23

Rachel nagyon szimpatikus színésznő. Imádom a filmjeit. Romantikus, Szerethető film :)

2015.03.30 jégvirág

Szerintem ez egy nagyon jó és szórakoztató film. Érdekes a történet, tele van vicces jelenetekkel, de mégis van benne egy drámai szál is. Igazi romantikus sztori.

2015.03.28 MMarko22

Az egyik kedvenc filmem. Igazán szerethető, aranyos film. Remek színészi alakításokkal, Bill Nighyt, Rachel McAdamst, Domhnall Gleesont imádtam. Rengeteg érzelem és értelem fut végig a filmen. Egyszer mindenkinek meg kell néznie!

2015.01.29 riita19

Igazán aranyos és szerethető film. Érdekes az időutazás téma. Van mondanivalója és ez szerintem nagyon fontos egy filmben.

2023.06.08 latla

Nem vetem magam vonat elé, de bársonyon futottak perceim a filmet nézve. :)

2015.01.27 Márk

Jó kis romantikus film, párommal élveztük annak idején!

2015.03.05 Norr91

Pozitívan csalódtam ebben a filmben. Egy kis lazulós könnyed filmre számítottam, de aztán kiderült, hogy komoly mondanivalója van, ráadásul lehetett nevetni is, sírni is.

2023.03.15 Renáta Téglási

Szuper film, érdemes megnézni. :)

2017.03.10 mafabfan

Nagyon elragadó romantikus film. Az ötletet újnak nem mondanám, ugyanaz, mint az Időutazó felesége, de azért kellemes kis film.

2018.02.18 szilvybvb

Mivel Domhnall Gleeson a kedvenc színészeim közé tartozik mindenképp meg akartam nézni a filmet, bár egy kicsit féltem tőle hogy az időutazós dolog miatt nem fog tetszeni. Aztán pozitívan csalódtam :) Szerintem egy nagyon érdekes filmről van szó és ... Több

2021.12.13 Renáta392415

Kedvenc filmem

Már vagy tízszer láttam, számomra megunhatatlan romantikus történet, kiváló színészekkel. Érdemes megnézni!