Igazából szerelem

Love Actually

2016.10.29 fazekasanett92

Tetszett a film mert egy könnyed, élvezetes, jó humorral és beleillő karakterekkel készült vígjáték. A romantikus elemek is elfértek a filmben, ezért megható és sokoldalú is. Szép a befejezés.

2015.06.30 Prücsök

Ez a film nekem nem igazán jött be. Szerintem sablonos és unalmas, semmi újat nem lehet benne felfedezni. A színészek jól játszanak, de szerintem ez kevés, ahhoz hogy élvezhető film váljon belőle.

2015.03.30 Fildi

Középszerű, sablonos romatikus vígjáték. Túl sok mondanivalója nincs. érzelmek és szerelmek, párhuzamos sztorik, amik mind a szerelem körül forognak.

2016.07.01 veress75

Nem egy klasszikus romantikus vígjáték, hanem annál jobb. Több fajta szerelmet is bemutat és több szálon fut a film. Rengeteg ismert színész játszik benne és nem lett elcsépelve. Egyik kedvenc filmem, Karácsony idején mindig megnézzük.

2017.02.26 Hercegno

Szerintem tökéletes romantikus film, Karácsonyra jobb, mint az unalomig járatott reszkessetek betörők vagy hasonlók. Ez a film nem akar más lenni, ami, romantika, lazulás, és zseniális színészek örömteli játéka. Ez így jó, ahogy van.

2015.06.03 Skarsh

Az Igazából szerelem egy nagyon édes történet, több szálon futó cselekménnyel. Remekül megismerhetjük a szereplőket és talán mindegyikben egy kicsit magunkra is ismerhetünk. Bill Nighy tolmácsolásában pedig a Love is all around c. szám zseniális!

2015.05.03 titra

Nálam a film óta Christmas Is All Around-al kezdődik a karácsonyi hangulat! :) Az a jó a filmben, hogy minden jó benne, a kis történetek, a színészek, a karácsony, a poénok, a szomorúság, a cukiság, a pukkasztás, és ezek mind a megfelelő mértékben és... Több

2017.05.02 Wolowitz

Nagyon érdekes a stílusa a filmnek azzal, hogy több történetet passzíroztak egybe bele. Viszont nekem bejött ez a fajta film is. Szerethető és minden történet a maga módján érdekes.

2015.06.02 sonyxxx

Az egyik legkedvesebb romantikus film amit láttam, amellett pedig remek karácsonyos témájú is egyben. Több kedves történet, szimpatikus karakterekkel, ami végtelenül szerethetővé teszi az egészet.

2015.06.29 Buborék

Imádnivaló film. Imádom a romantikus filmeket, amiben jó humor lapul meg és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.06.16 Miss Rika

Egy részről szerettem a filmet másrészről viszont nem volt egy nagy durranás. Imádnivaló volt maga a karácsonyi hangulat és a sok pár történetet. Azonban talán túlzás volt ez a sok huzavona így kissé vontatott lett. Egyébként simán nézhető.

2016.10.15 Manson

Túlságosan csöpögős, túl szentimentális film, ami már a sztori rovására megy. Tulajdonképpen semmi mondanivalója nincsen. Nekem túl egysíkú és unalmas volt a film.

2016.07.25 N.Béla

Meseszép romantikus karácsonyi film. Érdekes ahogy megoldottak több ember karácsonyának az egybe bemutatását. Sok helyen érdekesen egybe is futnak a szálak. Érzelmes néhol humoros és nagyon jó meghitt hangulatot teremt karácsonykor.

2015.11.19 Robi92

Egyszerűen nem lehet nem szeretni ezt a filmet. Igaz,hogy túl sok romantikus száll jelenik meg a filmben,de egész jól lehet követni mindet és pont ez tetszik benne a legjobban,hogy több ember életébe is bele lehet pillantani.