Igazából szerelem

Love Actually

2024.01.24 Majorkas

Igazából zseniális

Nagyon jók a cselekmények és a karakterek is, egy igazán csodálatos és vicces film. Mostantól minden évben meg fogom nézni.

2018.12.13 mamiéstöti2

Alapfilm. Műfajában korszakalkotó. Remek a hangulata, a színészek játéka, a zenéje és nagyon-nagyon érzelem dús.

2017.02.19 ArpiHajdu és Réci

Nincs karácsony Kev.. khm... Igazából szerelem nélkül

Az Igazából szerelem volt az első a sorban, ami egy ünnep köré épülő, sok mikrosztoriból álló és lehetőleg minél több "A" kategóriás sztárt egy filmbe préselő sémára épülő produkciókat illeti. Nem is meglepő hát, hogy ez a legjobban sikerült darabja ... Teljes kritika

2017.04.11 indingo

Egy önálló stílust teremtett a film, amelyet azóta többen, többféle témában próbáltak meglovagolni kisebb-nagyobb sikerekkel. Szerethetőek a kis történetek, és itt a sztárparádé sem zavar.

2017.07.17 Deku

Elsőre talán kissé szokatlan lehet ez a több történetes dolog de számomra nagyon bejött. Imádom az ilyen hangulatos karácsonyi történeteket. Humoros volt és nagyon szeretnivaló.

2017.03.10 GedyPapa

Nem tudom miért és hogyan de kötelező romantikus filmmé vált az évek során. Nekem is kedvencem és nagyon sok párbeszéd már berögződött teljesen.Bill Nighy nélkül elképzelhetetlen, de a karakterek összességétől válik olyan felejthetetlenné a film.

2023.12.22 Jerico

Női film, mégis jó

Bár tipikus női film, nekem mindig is tetszett az egyik sztori miatt, melyben az angol miniszterelnök szerepel, akit Hugh Grant alakít. Ez a rész szerintem zseniális. Például ahogyan táncol, és különleges kapcsolata a titkárnővel. Jó még az írót alakító Colin Firth is, aki egy csak portugálul beszélő bejárónőt alkalmaz. Nem értik egymást, mégis egymásba szeretnek, számtalan vicces és szórakoztató helyzet során. A többi kis történet nem annyira jön be, de az említett kettő miatt többször is megnéztem az Igazából szerelmet, főleg így ünnepek táján. Nálam erős négy csillagos produkció. Százalékban: 80%.

2022.12.24 Erik Csok

Kellemes karácsonyi film!

Én eddig ezt a filmet elkerültem, valahogy sosem tudtam megnézni, de legbelül valahogy mégis érdekelt. Most megnéztem karácsony alkalmából, és kellemesen csalódtam. Mondjuk nem is vártam túl sokat. Szerintem egy nagyon szép film, és vicces jeleneteket is tartalmaz. A színészgárda, hát elég csak a posztert megnézni, és lehet látni, hogy ez a film egy sztárparádé. Én leginkább Liam Neeson miatt néztem meg, aki ahhoz képest, hogy nem főszereplő, elég sokat szerepel, és én ennek nagyon örültem. Nem úgy, mint Rowan Attkinson, akinek van vagy 2 perce összesen a filmben, de azért jó volt látni. Az összes színész egyébként remek, főleg a kissrác, na ő is nagyon nagyot játszik. Szóval egy vicces film, és nekem bejött!

2015.05.04 ZeroHero

Aranyos film, mert karácsonyi témája van, és szerelem. Ennyi. Az igazság ugynis az, hogy a producerek kitalálták, hogy megszereznek néhány sztárt, köréjük rittyentenek egy egy délután alatt összebrainstormingolt rövid történetet, és a karácsonyi han... Több

2018.04.10 Szilonka

Imádom. Már tucatszor láttam, kívülről tudom a párbeszédeket és mindig tudom melyik zene jön, de valahogy nem tudom megunni. Nincs benne negatív karakter, mindenkit csak szeretni lehet.

2020.04.30 elekm90

Remek kis karácsonyi feel-good komédia, szuper szereposztással. Nagyon könnyed, egyszerre sok, de követhető szállal, folyamatosan nézeti magát és a legtöbb szereplő kedvelhető. 8/10

2019.05.17 Ms. Akárki

Kellemes karácsonyi romantikus vígjáték. Minden évben megnézzük tv-ben általában. Valahogy nagyon jó megoldották ezt a több különböző embert mutat be más más szemszögből témát. Többen is megpróbálták ezt a stílust megismételni, de ez az igazi ebből a műfajból.

2017.10.23 Bazzzsi

Egy tök egyszerű ötleten alapszik a film, és csoda hogy korábban még nem jutott más eszébe. Nincsenek túljátszva a történetek, követhetőek a szála és szuper zenék vannak benne.

2016.05.08 TomÁcs

Nagyon szeretem ezt a filmet, karácsonykor kötelező. Csupa olyan színész van benne, akiket amúgy is kedvelek. Tetszik a történet és jók a párbeszédek.