Igazából szerelem

Love Actually

2016.05.23 VvV

Sokan próbáltak ár hasonló felépítésű filmet készíteni, de sajnos nem sikerült nekik, ez a legjobb a műfajában.

2020.12.12 Ildikó Bacskai

Igazi karácsonyi film, amiért érdemes ezt választani akár évről évre: a film sok szálon futása nagyszerű, nagyon tetszik a különböző sorsok egyediségének megjelenítése, a remek, szerethető színészgárda. Nagyon romantikus, kedves, néhol szomorú történetek felsorakoztatása.

2016.02.19 Lonka

Az első olyan ismert film, ahol több kis történetből áll össze nagy sztori. Igazi sztárdömping a film. Nagyon meghat, amikor Keira Knightnak szerelemet vall férje(?) barátja.

2016.11.18 MKristijan

A szeretet/ szerelem sok oldalról bemutatva, sok ember szemszögéből. Egy kedves kis film, romantikával enyhe humorral.

2015.06.10 Dodi

Erre a filmre nem tudok negatívumokat sorolni. Bár a romantikus kategória nem az én műfajom, ez a film 5 csillag. Tetszett az elejétől a végéig. Az igényesen kivitelezett filmek kedvelőinek mindenképpen ajánlom, még akkor is ha nem a romantikus a kedvenc műfajuk...

2019.04.12 MidoD7

Az már biztos, hogy nem sok hasonló filmmel találkoztam eddigi életem során. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold!

2016.06.20 Timcsi

Eléggé korszakalkotó film és valami újat teremtett. Nekem tetszettek az egyes kis történetek a filmben.

2019.05.17 petraszab

Imádom ezt a filmet. A történetétől mindenki újra szerelembe esik vagy szerelmes akar lenni. Remek karakterek is vannak benne.

2019.06.01 kevelin

anyukám megnézette velem most karácsonykor de mintha a fogamat húzták volna. amúgy is nagyon kevés romantikus filmet szeretek de hát ez :D sokan nagyon szeretik ezzel nincs is semmi baj, de nekem valahogy nem jött be. maga a film jó és a színészi teljesítményekkel sincs baj egyszerűen csak engem nem tudott elvinni

2015.05.04 Milanman

A romantikus filmek tengeréből az a báj emeli ki, ami az egymáshoz hol szűkebben, hol szorosabban kapcsolódó történeteinek hősein keresztül tárul a néző elé. Egyszerűen nem lehet nem imádni.

2021.12.21 stewie_griffin_2005

Nem nagyon tetszett, én nem láttam benne egyediséget, inkább a Reszkessetek, betörők!-et nézem meg huszadjára, mint ezt megint. Ráadásul ez nem is annyira családi jellegű film, mert van benne pár “korhatáros” jelenet. Hozzáteszem, a romantikus filmek... Több

2021.12.25 KCintia

Majdnem Tökéletes

Nagyon szeretem ezt a filmet, és ünnepekkor kötelező darab a számomra. Imádom, hogy több szálon fut, többféle történettel, cselekménnyel, érzésekkel. A színészi gárda pedig a tőlük elvárható módon hozzák a szintet, vagy talán még felül is múlják itt. Vicces, romantikus. Igazából minden benne van, ami egy jó filmhez szükséges.

2016.12.07 TribeBubu

Nem hiszem, hogy rajtam kívül sok férfinek bejön ez a film. De nekem nem is az ömlengés miatt tetszett (jó azért volt pár szál, ami mégiscsak :) ), hanem a humora és leginkább amiatt, hogy !!!SPOILER!!! a végén azért nem is jött össze mindenkinek az ... Több

2017.01.05 Gigi

Tudom, hogy giccses, és karácsonyos és túl romantikus és álomszerű, de akkor is imádom. Muszáj minden évben újra megnéznem. A színészek egyszerűen zseniálisak.