Igazából szerelem

Love Actually

2017.12.30 Zsceeeka

Ez az a karácsonyi történet, ami mindig jó és valahogy sohasem érzem unalmasnak, még sokadjára sem. A színészek zseniálisak, a történet aranyos, tökéletes az ünnepekre.

2015.02.01 Curacao86

Egyszerűen alap film a romantikus filmek, romantikus vígjátékok között, látni kell, pont! :)

2023.08.27 Ergit

Igazán kedves, léleksimogató film tele happy enddel! Ha rossz kedved van, ez az egyik, amit meg kell nézned, hogy helyrerázódj!!!

2022.08.24 Reitman

Végülis tűrhető. Néhány jó jelenet, sőt, jó vicc és jó alakítás is van benne, de a film semmi. Ahogy mondani szokás: sok jó és új van benne, de ami új, az nem jó, és ami jó, az nem új. ...Hé, csak nekem nem tetszik?

2020.09.20 HannaK

A kedvenc szerelmes filmecskén. Mindig, amikor nézem, más párra, kapcsolatra koncentrálok. Sajnálom, hogy nem készült belőle második rész, bár talán így van jól.

2016.02.05 Adepto

Sok olyan alkotást láttam, főleg ennek a filmnek az elkészülte után, amely próbál ennyi történetszálat és kapcsolatot egyensúlyozni úgy, hogy a sztori is érdekes legyen, sőt legyen mondanivalója, de ezek általában valahol mindig elsiklottak. Itt azt ... Több

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Tökéletes romantikus film. Rengeteg szálon futó egyszerre egyszerű és bonyolult történet, aminek a központi témája ugyanaz. A szerelem. Meg persze a drogok és a rocknroll :D Minden szereplő tökéletesen a helyén, mindenki bájos, aranyos, kedves, szere... Több

2020.11.03 H.a.n.n.a

Rájöttem, hogy azért szeretem ezt a filmet, mert sok inger ér benne. Nem fenékig tejfel az élet, valamelyik kapcsolat kibontakozhat, másik nem.

2016.09.28 Ghotik

Túlságosan csöpögős, szentimentális dráma, aminek a mondanivalója, a története lapos és nem igazán szól semmiről. Jók a színészek de a stílus és rendezés nem.

2018.07.06 oneminute

Egyik kedvenc filmem. Több szálon fut a cselekmény, oda kell figyelni hogy megértse az ember A lényeg, hogy a tiszta emberi érzések minden fajtája fellelhető a filmben.

2017.05.29 Zoer8993

Ez az egyik kedvenc romantikus filmem amit valaha láttam. Nagyon egyedi a stílusa ezzel a több történetes dologgal de számomra bejött, a karácsonyi téma pedig méginkább növelte a hangulatot.

2015.07.11 moony5972

Kalandos, igazán izgalmas, ugyanakkor vicces, szórakoztató film, nem csalódtam benne. Talán csak egy-két apróság volt az, ami nem tetszett. Egyébként mindenki rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

2016.12.31 cinderella

Igazi klasszikus karácsonyi filmmé nőtte ki magát. Szerintem érdemes többször megnézni, akkor válik igazán érthetővé az összes történet benne és hogy hogyan kapcsolódnak össze. Tele van jó színészekkel és helyes sztorikkal, ráadásul még humoros is.

2017.03.01 Acropolis

Nekem ez a film már túl sok a romantikából. Túlságosan csöpögős, túlságosan nyálas alakítás. A zenéje viszont nem rossz, amiatt érdemes megnézni.A szereplők középszerűek.