Szörnyek és szerelmek

Smoking Barrels
2016/04/17

Értékelés: 5.5/10
Il racconto dei racconti
5,5/10 Nem tudom, pontosan mit akart ez a film elérni, és miért kellett ezt játékfilmes keretek között megvalósítani mondjuk egy fél órás epizódokkal dolgozó sorozat helyett. Több

Filmtekercs.hu
2016/07/26

Szörnyek és szerelmeik
Matteo Garrone megbotránkoztatónak szánt műve puritán és bizarr tündérmese, amely az elvakultságot, a bűnös szenvedélyeket járja körül. 7/10 Több

Cornandsoda.com
2016/10/04

Il racconto dei racconti
Mindenképpen ajánlom a Tales of Tales-t, mert kirívó számítógépes trükkök nélkül kényezteti az érzékszerveinket, de ami még ennél is fontosabb, hogy a brand-ek és a tinédzser-mozik világából a fantasy, mint műfaj, ezzel a filmmel ismét visszatalált a felnőttek világába.

Corn & Soda: 70/100 Több

Cornandsoda.com
2016/10/04

Corn & Soda: 70/100 Több

Supernatural Movies
2016/11/09

Tale of Tales
A brand-ek és a tinédzser mozik világából a fantasy, mint műfaj, ezzel a filmmel ismét visszatalált a felnőttek világába. 7/10 Több

Artsomnia
2018/05/31

A Szörnyek és szerelmek című filmre már csak a hihetetlen látványvilága miatt is érdemes beülni. És akkor a lehengerlő alakításokat és a váratlan csavarokkal operáló történetet még meg sem említettük... Több

Vox.hu
2018/05/31

Bizarr, egymásba fonódó mesék az emberi gyarlóságról. Több

MovieAddict
2018/06/02

Értékelés: 7.5/10
Bár a Szörnyek és szerelmek című film már évek óta elérhető különböző, mondjuk úgy, alternatív forrásokból, mindenkinek javaslom, nézze meg a nagyvásznon, ahová való. Talán a költségek kímélése miatt, de nem rontották el szinkronnal, minden színész a saját hangján szól hozzánk. Ugyan nem rövid, 134 percet bőven megér az életünkből. Ki tudja, mikor láthatunk hasonlót? Több

jerrycomovie
2019/01/18

Il racconto dei racconti (2015)
Megtekintés: Az elmúlt pár év egyik legzavarbaejtőbb, legparádésabb felnőtt mesefilmje. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!