
Vélemények (15)
Nagyon tetszett a film valamiért, a story meg minden a helyén volt, mégis néha annyira unalmas volt és cseppet sem volt félelmetes. Kár érte, nagyon is, mert lehetett volna sokkal jobb, de valami félrement.
Nagyon vártam ezt a filmet, főleg, hogy Wilson rendezőként debütált. Számomra csalódás volt, persze ez az én véleményem, attól még ajánlom mindenkinek, és döntse el mindenki saját maga. Nem tudom, hogy a producereknek mennyi beleszólásuk van a filmké... Teljes kritika
Szépen beilleszkedik a szériába, nem tesz hozzá semmi komolyat, egy sorozat ötödik része. Elismerő bólintás jár neki, és stabil 6 pont. A jumpscar-eken viszont behugyoztam, besz*rtam és bef*stam! Insidious filmek sorrendje csecseség szerint: 1. Első 2. Harmadik 3. Második 4. Ötödik 5. Negyedik
Bűn rossz film, főleg mert a széria egyébként a jobbak közé sorolható. Még bőrlehúzásnak is gyenge volt.
Az Insidious legújabb fejezete pontosan az, amit gondolsz. Pár jumpscare, pár ijesztő arc, gyenge családi dráma, felejthető konfliktus. Szomorú, mert a film első fele tele volt izgalmas és egész mély pillanatokkal. Egy széteső család, mely múltbeli t... Több
Patrick Wilson nemhogy a filmet, de saját magát is rendezte. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, vagy annak, hogy egyszerűen nem jó rendező, de ez lett az eddigi leggyengébb rész. Az asztrális utazásról ennyire unalmas filmet valószínűleg még soha az... Több
Nagyon vártuk, hogy nagy durranás lesz, de nem lett az. Összetévesztettük a Conjuringgal. Sajnos ez lapos volt, és gyenge. A Conjuring 5-ös, ez sajnos nagyon jóindulattal 3-as. Lassan a Zs kategóriás filmek is tudnak ennyit. Itt a szereplők vitték el a költségvetést, pedig a férfi főszereplőt bírjuk, a Conjuringban jobbat mutat.
Hasonló filmek
Szerettem ezeket a sorozatokat, de ez valahogy nem nyerte el a tetszésemet. Olyan érzésem volt, mintha belecsöppennék valamibe, de se eleje, se vége. Azért volt egy-két olyan jelenet, ahol ugrottam egy nagyot, vagyis néhol tudott hatni, bár sajnos íg... Több
Gyenge film. Rossz történet és rendezés. Van egy-két ijesztő rész benne, de szerintem ezt a filmet kár volt legyártani is. Sokkal többet vártam tőle. Csak az nézze meg, akinek nincs semmi jobb programja az estére...
Ez lett az egyik legunalmasabb rész. Az utolsó húsz percben van egy kis izgalom, és kb. ennyi. Remélem, nem lesz több rész, ez a sztori már teljesen kifulladt, ideje befejezni.
Számunkra nem volt semmi baj ezzel a résszel sem. Voltak gyengébb jelentek, de Mi elégedettek voltunk a film megtekintése után, így kijelenthetem azt a tényt, hogy nem volt időpazarlás.