Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Emlékszem rád

(Ég man þig)

Pumpu  2017. 11. 05.

Nem indult rosszul a film, de aztán nem tudott tovább fejlődni, és a közepétől már az érdektelenségbe fulladt nálam. Alapvetően nem egy rossz mozi, de nem állt össze nekem sajnos.

Zsombi  2017. 11. 03.

Azt meg kell hagyni, hogy van egy sajátos hangulata a filmnek, de ezen felül nem sokat tudok a számlájára írni. Folyamatosan vártam, hogy mikor ér el a csúcsra, és majd történik valami igazán ütős, de egyszer csak vége lett a filmnek, én pedig nem igazán tudtam hova tenni a látottakat. 3 csillag a részemről.

michal  2017. 11. 02.

Nagyon ki voltam éhezve egy jóféle horror-thrillerre, de ez a film nem igazán tudta kielégíteni az étvágyamat. Ügyesen bánt a horror elemekkel, de javarészt sablokonnal dolgozott, és tényleg igen lassú folyású. Közepes, mondjuk...

Minka  2017. 11. 03.

Az előzetesből azt hittem, hogy ez végre valami igazán izgalmas film lesz, de borzasztó csalódás volt! Röviden: vontatott, értelmetlen, indokolatlan dolgokkal teletűzdelve...Izgalmat nem nagyon tudott kiváltani, és ha nem moziban néztem volna, akkor valószínű, hogy még rosszabb véleményen lennék. Kár érte. :(

Cicero96  2017. 10. 30.

Amikor először meglátam a plakátot meg az előzetest azt gondoltam: "Ez a film csak jó lehet! Hisz miért hoznának Magyarországra filmet Izlandról!" Hát hogy is mondjam ez a film egy nagyon szépen fénykepezet technikailag jól kivitelezett lassú, unalmas szellem sztori. Pedig én szeretem a lassabb, gondolkodó filmeket, de ez áteset a ló túloldalára. Az első fele nagyon unalmas, második felére történek dolgok, de nem sok. A végkifejlettnek nem sok értelme van, és sajnos horror kliséket is használ, amik nélkül sokkal jobb lehetett volna mert a kinézetette megvan! Összeségébe azoknak ajánlom, akik szeretik a nagyon lassú lefolyású horror filmeket, többiek kerüljék! 3/10

Ágústa Eva Erlendsdóttir
Ágústa Eva Erlendsdóttir
Filmsomnia.hu - Emlékszem rád
Az emlékszem rád tipikusan az az első randis film, amikor a lány szorosan a fiúhoz húzódik, miközben a nagy kivetítőn a főszereplő hölgyemény éjszaka egy szál hálóingben, természetesen egyedül, kimegy sörért a ház melletti folyóhoz és hopp, hirtelen megjelenik egy arckrémet kicsit sem használó elöregedett szellem a háta mögött. Nyugi, sikítani ér!
65/100
Smoking Barrels: Emlékszem rád
Ami igazán bánt az az, hogy ez egy oké horror és egy oké nyomozós történetnek a keveréke. Semmi olyan, amire később is emlékezni lehetne, vagy kiemelné a tömegből, azon kívül, hogy izlandi.

6/10
VOX.hu - Emlékszem rád
Egyet fizet, kettőt kap. Ebben az izlandi horrorfilmben nem egy, hanem két rémisztő történetet is kapunk a pénzünkért, ráadásul az alkotók a két sztorit ügyesen kötik össze a végén. 70/100