Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

BoBamburg   2018. 05. 10.

Az a baj, én azt hittem valami kemény horror/dráma lesz, ehelyett inkább egy drámai/bűnügyi thrillert kaptam, egy minimális horror beütéssel. Maga módján nem rossz film, de felejthető és az ijesztgetések is gyengék :\

hsanya182   2018. 05. 25.

Elég lassú, vonatott vallási szektás film, átlag rejtélyesnek tűnő bűnügyi film. Nevetséges ijesztgetések, persze van az az életkor akinek ez is sok, na de aki sok filmet látott már életébe, az szerintem ezt pont nem fogja megnézni. A fiatal korosztálynak némi horrorisztikus ijesztgetéssel, de akinek erős a realitásérzése, az nevetni fog ezen, neki semmiképp sem ajánlom...

Minka   2017. 11. 03.

Az előzetesből azt hittem, hogy ez végre valami igazán izgalmas film lesz, de borzasztó csalódás volt! Röviden: vontatott, értelmetlen, indokolatlan dolgokkal teletűzdelve...Izgalmat nem nagyon tudott kiváltani, és ha nem moziban néztem volna, akkor valószínű, hogy még rosszabb véleményen lennék. Kár érte. :(

Cicero96   2017. 10. 30.

Amikor először meglátam a plakátot meg az előzetest azt gondoltam: "Ez a film csak jó lehet! Hisz miért hoznának Magyarországra filmet Izlandról!" Hát hogy is mondjam ez a film egy nagyon szépen fénykepezet technikailag jól kivitelezett lassú, unalmas szellem sztori. Pedig én szeretem a lassabb, gondolkodó filmeket, de ez áteset a ló túloldalára. Az első fele nagyon unalmas, második felére történek dolgok, de nem sok. A végkifejlettnek nem sok értelme van, és sajnos horror kliséket is használ, amik nélkül sokkal jobb lehetett volna mert a kinézetette megvan! Összeségébe azoknak ajánlom, akik szeretik a nagyon lassú lefolyású horror filmeket, többiek kerüljék! 3/10

Engler Attila   2018. 05. 08.

Hát igen, a keresztek sok mindenre képesek... ja nem. :)

Ágústa Eva Erlendsdóttir
Ágústa Eva Erlendsdóttir
Jóhannes Haukur Jóhannesson

Az emlékszem rád tipikusan az az első randis film, amikor a lány szorosan a fiúhoz húzódik, miközben a nagy kivetítőn a főszereplő hölgyemény éjszaka egy szál hálóingben, természetesen egyedül, kimegy sörért a ház melletti folyóhoz és hopp, hirtelen megjelenik egy arckrémet kicsit sem használó elöregedett szellem a háta mögött. Nyugi, sikítani ér!
65/100 több»

Ami igazán bánt az az, hogy ez egy oké horror és egy oké nyomozós történetnek a keveréke. Semmi olyan, amire később is emlékezni lehetne, vagy kiemelné a tömegből, azon kívül, hogy izlandi.

6/10 több»

Egyet fizet, kettőt kap. Ebben az izlandi horrorfilmben nem egy, hanem két rémisztő történetet is kapunk a pénzünkért, ráadásul az alkotók a két sztorit ügyesen kötik össze a végén. 70/100 több»