A stylist

(Personal Shopper)
A stylist

erare  2017. 09. 02. 15:26

Ez egy igazán izgalmas film; maga a történet sem átlagos, megrázó, de mindenképpen hátborzongató. Stewart jól hozza az ikertestvér szerepét. Ha ez nem egy film volna, azt gondolnám, ez a lány pont ilyen, mint a film főszereplője: gátlásos, félszeg, lezser, hányaveti, befelé forduló, kissé bizonytalan. A körülötte létező világról szinte tudomást sem vesz, csak a mobilban létezik és a belső világára figyel. A film végét elkapkodták, lezárása szerintem nem sikerült jól. Stewart is mintha már szaladt volna ebből a filmből, elsiette a játékát.

vivikejencikelara  2017. 05. 23. 13:28

Nekem csak most lépett ki Kristen az Alkonyat filmekből. Igazán más tudott lenni. Megmutatta másik arcát is . Hihetetlen jó alakítás. Elgondolkodtató komoly film.

T.Andras  2017. 05. 16. 12:57

Kristen Stewart ez alkalommal igazán meglepett, nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog a film, eddig eléggé egy arcú színésznőnek gondoltam. Tapintható a film egésze alatt a feszültség, nagyon elgondolkodtató.

Thor  2017. 04. 01. 10:55

Kristen Stewart immáron sokadjára bizonyítja, hogy érett, igazi A-kategóriás színésznő, és eljutni idáig az Alkonyat filmektől, hatalmas dolog szerintem. Ami a filmet magát illeti, engem nagyon meggyőzött, elgondolkodtató, a maga módján lebilincselő mozi lett, az atmoszférájában pedig van valami egészen különleges. Merem ajánlani. Erős négyes!

paval  2017. 03. 31. 00:35

Olivier Assayas egy nagy mágus! :) Ha nem tudod, miről szól a film, baromira meg fogsz lepődni, de csalódnod minden bizonnyal nem kell majd. Stewart gyönyörűen viszi a hátán a mozit, a sztori pedig pont ott és annyit üt, hogy ne unatkozz. Jóféle!

Nora von Waldstätten
Anders Danielsen Lie
Nora von Waldstätten
Olivier Assayas
Movieaddicts: A stylist
Egy valamit azonban nem lehet állítani A stylist-ről, mégpedig azt, hogy unalmas lenne, a korábban felsorolt faktorok jól működnek, a film az első képkockától az utolsóig fenntartja a figyelmet. Sajátságos, egyedi atmoszférájú alkotás, és a negatívumok ellenére mégis működőképes, elgondolkodtató, és hatással van a nézőjére. 7/10
VOX.hu - A stylist
Olivier Assayas feladta a leckét. Rendezett egy tulajdonképpen élvezhető filmet, melyben nagyon furcsa dolgok történnek. Az ember akkor jön igazán zavarba, amikor például a produkció műfaját kéne meghatároznia: talán szürreális pszichodráma? Esetleg egy meghackelt kísértetsztori? Mindenki döntse el maga… 70/100
Revizor: KÍSÉRTETTEL CSETELŐ
Kirsten Stewart világklasszis színésznővé vált két Assayas-film alatt és révén – ez itt a beteljesülés. A kortárs kommunikáció köntösébe bújtatott zavarbaejtő kísértethistória korunk talán legjobb kezű rendezőjétől. GYENGE ZSOLT KRITIKÁJA.

Kristen Stewart és a stáb negyvennyolc órával a 2015-ös párizsi terrortámadást követően hagyta el a várost.

Kristen Stewart, Lars Eidinger, Nora von Waldstätten és Benoit Peverelli Olivier Assayas előző filmjében, a Sils Maria felhőiben (2014) is játszott.

Olivier Assayas Cannes-ban elnyerte a legjobb rendező díját.