Ouija 2 - A gonosz eredete (2016)

Ouija 2

Elizabeth Reaser
Annalise Basso
Lulu Wilson

Sabnock Sanatory   2021. 08. 24.

Kislányom! Nyúlik a szád, viselkedj már!

Őszintén bevallva nem olyan régen szereztem be egy Ouija táblát egy általam kreált háttérfestéssel megtoldva, de még nem kipróbálva, úgyhogy ezért néztem meg ezt a filmet (na jó, ezért is), pedig eddig az efféle filmekkel nagyon nem volt jó tapasztal... teljes kritika»

HercegPeter   2017. 06. 19.

Megint egy horror, ami csak sikolyokkal és ijesztő fejekkel akar megrémíteni. Sajnos már alig tudnak olyan rémfilmet összerakni, ami a történet alapján is félelmetes. A másik az, hogy kicsit zavaros is. Felesleges megnézni, körülbelül annyit kapunk, mint a többi tucathorrortól.

Timo93   2018. 09. 06.

Ritka esetek egyike amikor a folytatás nézhetőbb mint az előző rész. Talán azért mert ez az első rész a történet szerint. Félelmetesebb és kidolgozottabb de még sincs olyan érzetem, hogy ez egy jó film lenne. A jump-scarek egy idő után már unalmasak és gagyik. Egyszer nézhető.

zsozsesz   2017. 01. 21.

Az biztos, hogy az első részénél mindenképpen jobban kidolgozott és érthetőbb. Maga a film elég klisés volt, de mégis volt olyan pillanat mikor igencsak megugrottam. A szereplők életszerűek voltak, a hangulata, hogy nem a mostani időkben játszódik hi... több»

Topicica   2016. 12. 15.

Lehet, azért kötött le és tetszett, mert mostanában egymás után sok szemetet láttam, de nekem átjött. Nem az a rettegős horror, moziba meg tutira nem mennék el érte, de itthoni esti filmnek jó volt. És én várom a folytatást, amire a végén utaltak.

Bedecs.hu   2017. 03. 01.

Láttam már rosszabb, de jobb horrort is. Kiszámítható, de egyszer mindenképp meg lehetett nézni.

levus02   2017. 02. 02.

Doris a kedvencem, tekintve hogy körülötte forog a film. Annyira izgultam hogy mi lesz a végén, de nem csalódtam nagyot. Párszor bőven megnézhető, érdekes. Az ember azon van, hogy mi lesz a következő pillanat, és így tovább.

A film az Ouija című film előzményeit meséli el, ötven évvel az első részben történtek előtt játszódik.

(ps)

Lin Shaye az egyetlen színész, aki feltűnt a korábbi részben, az Ouija című filmben is.

(ps)