Ouija 2 - A gonosz eredete

Timo93
Elizabeth Reaser
Annalise Basso
Lulu Wilson

1967-ben Los Angelesben egy megközvegyült édesanya és két lánya akaratukon kívül megidéz egy démoni teremtményt. Amikor a fiatalabb lányt megszállja a szellem, a család elkeseredett harcba kezd az… Több

Forgatókönyvíró: Juliet Snowden, Stiles White
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Kína
Premier: 2016.10.21.

Ouija  (2014)

2021.08.24 Interfectorem Sabnock

Kislányom! Nyúlik a szád, viselkedj már!

Őszintén bevallva nem olyan régen szereztem be egy Ouija táblát egy általam kreált háttérfestéssel megtoldva, de még nem kipróbálva, úgyhogy ezért néztem meg ezt a filmet (na jó, ezért is), pedig eddig az efféle filmekkel nagyon nem volt jó tapasztal... Teljes kritika

2017.06.19 HercegPeter

Megint egy horror, ami csak sikolyokkal és ijesztő fejekkel akar megrémíteni. Sajnos már alig tudnak olyan rémfilmet összerakni, ami a történet alapján is félelmetes. A másik az, hogy kicsit zavaros is. Felesleges megnézni, körülbelül annyit kapunk, mint a többi tucathorrortól.

2018.09.06 Timo93

Ritka esetek egyike amikor a folytatás nézhetőbb mint az előző rész. Talán azért mert ez az első rész a történet szerint. Félelmetesebb és kidolgozottabb de még sincs olyan érzetem, hogy ez egy jó film lenne. A jump-scarek egy idő után már unalmasak és gagyik. Egyszer nézhető.

2017.01.21 zsozsesz

Az biztos, hogy az első részénél mindenképpen jobban kidolgozott és érthetőbb. Maga a film elég klisés volt, de mégis volt olyan pillanat mikor igencsak megugrottam. A szereplők életszerűek voltak, a hangulata, hogy nem a mostani időkben játszódik hi... Több

2016.12.15 Topicica

Lehet, azért kötött le és tetszett, mert mostanában egymás után sok szemetet láttam, de nekem átjött. Nem az a rettegős horror, moziba meg tutira nem mennék el érte, de itthoni esti filmnek jó volt. És én várom a folytatást, amire a végén utaltak.

A film az Ouija című film előzményeit meséli el, ötven évvel az első részben történtek előtt játszódik.Szerző: ps

Lin Shaye az egyetlen színész, aki feltűnt a korábbi részben, az Ouija című filmben is.Szerző: ps

(2017. 01. 22.)
A rendezőnek apró trükkökkel (régi mozitekercseket idéző "cigarettanyom" a kép sarkában, az Oculusból ismert tükör elhelyezése a háttérben, "szétválni a lehető legrosszabb ötlet"-műfajreflexív duma, stb.) pont annyi pluszt sikerült vinnie a filmjébe, hogy kitűnjön a hasonszőrű produkciók arctalan tömegéből. 8/10 Több

(2017. 01. 31.)
Ouija: Origin of Evil
Már várom a rendező következő filmjét, amiről remélhetőleg végre a fiatal tehetség Magnum opusaként számolhatok be - ezzel ugyanis még adós az egyébként egyenletes jó színvonalon dolgozó horrordirektor. Több