Ouija 2 - A gonosz eredete

Ouija 2

2021.08.24 Interfectorem Sabnock

Kislányom! Nyúlik a szád, viselkedj már!

Őszintén bevallva nem olyan régen szereztem be egy Ouija táblát egy általam kreált háttérfestéssel megtoldva, de még nem kipróbálva, úgyhogy ezért néztem meg ezt a filmet (na jó, ezért is), pedig eddig az efféle filmekkel nagyon nem volt jó tapasztal... Teljes kritika

2017.06.19 HercegPeter

Megint egy horror, ami csak sikolyokkal és ijesztő fejekkel akar megrémíteni. Sajnos már alig tudnak olyan rémfilmet összerakni, ami a történet alapján is félelmetes. A másik az, hogy kicsit zavaros is. Felesleges megnézni, körülbelül annyit kapunk, mint a többi tucathorrortól.

2018.09.06 Timo93

Ritka esetek egyike amikor a folytatás nézhetőbb mint az előző rész. Talán azért mert ez az első rész a történet szerint. Félelmetesebb és kidolgozottabb de még sincs olyan érzetem, hogy ez egy jó film lenne. A jump-scarek egy idő után már unalmasak és gagyik. Egyszer nézhető.

2017.01.21 zsozsesz

Az biztos, hogy az első részénél mindenképpen jobban kidolgozott és érthetőbb. Maga a film elég klisés volt, de mégis volt olyan pillanat mikor igencsak megugrottam. A szereplők életszerűek voltak, a hangulata, hogy nem a mostani időkben játszódik hi... Több

2016.12.15 Topicica

Lehet, azért kötött le és tetszett, mert mostanában egymás után sok szemetet láttam, de nekem átjött. Nem az a rettegős horror, moziba meg tutira nem mennék el érte, de itthoni esti filmnek jó volt. És én várom a folytatást, amire a végén utaltak.

2017.03.01 Bedecs.hu

Láttam már rosszabb, de jobb horrort is. Kiszámítható, de egyszer mindenképp meg lehetett nézni.

2017.02.02 levus02

Doris a kedvencem, tekintve hogy körülötte forog a film. Annyira izgultam hogy mi lesz a végén, de nem csalódtam nagyot. Párszor bőven megnézhető, érdekes. Az ember azon van, hogy mi lesz a következő pillanat, és így tovább.

2016.11.04 Torres9

A mozi fele nevetett a poénosan balul sikerült ijesztős részeken, és úgy egyébként sem volt benne semmi, ami segítette volna a nézőt abban, hogy kicsit megijedjen, vagy hasonló...Kár érte.

2017.11.09 SunnyM

A stáblista utáni végződés kimondottan ciki...a zeneéjét fel sem fogtam, és úgy egyáltalán semmit sem értek az ijesztgetések. Szerintem gyenge.

2018.07.12 Jolly Joker

Tényleg nem egy rossz film, az első rész is jó. Akad ijjesztgetés is rendesen. Ezt is csak ajánlani tudom a horror rajongóknak.