Instant család

Instant Family

2021.01.29 Norbert93

Aranyos, eredeti, és van mondanivalója. Nagyon kár, hogy gyakorlatilag teljes unalom a cselekménye.

2019.12.19 TomÁcs

A témához képest nagyon jó stílusban megcsinált film, amelyben Mark Wahlberg viszi a prímet. Octavia Spencer szintén elég jó.

2019.10.26 VvV

Helyes és humoros, de ugyanakkor megható film. Jókat nevettem rajta, cukik voltak a kölkök.

2019.09.02 MMcFly2015

Az előzetes alapján nem fogott meg annyira a téma, ezért el is húztam a film megtekintését. Kár volt. Nem gondoltam volna, hogy a humort és a komoly családi drámát ennyire mesterien lehet ötvözni, mint az Instant családban. A rendező korábbi munkái i... Több

2019.04.14 petraszab

2019-ben eddig ezen röhögtem a legtöbbet. Szókimondó és könyörtelen. Jók a karakterek, cukik a gyereket és ütnek a párbeszédek.

2019.08.16 Lonka

Rég nevettem ennyit mozifilmen. Amellett, hogy vígjáték, egy komoly témára, a gyerekvállalásra is felhívja a figyelmet.

2019.01.28 Timcsi

Nagyon szép a téma és hogy még igaz történet is, csak hab a tortán. Jó ízléssel nyúltak a témához.

2020.11.22 KCintia

Többször is megnéztem

A film tudott valami újat mutatni szerintem. Remek a hangulata, humoros, néhol pedig eléggé megérintő. Szerintem nagyon jó kis vígjáték lett, a szereposztás is találó volt. Már többször is megnéztem.

2022.07.11 kevelin

Először csak egy romantikus vígjátékot kerestem itt az oldalon vasárnap esti könnyű filmnek, aztán sírás lett a vége. :D Lehet, én voltam túl lelkis hangulatban, de engem nagyon meghatott. Nyilván nagyon eltúlzott, a valóságot cseppet sem megközelítő... Több

2020.10.26 Annuska

Az örökbefogadás pont nem egy vicces téma, de a készítők ízlésesen fogták meg.

2020.10.16 jfruzsi97

Nagyon sokat nevettem rajta, kellemes kis film. :D

2019.03.24 Csillagpor

Vígjáték a kanapén

Tipikus hétvégi családi film megfelelő mennyiségű humorral és ismert színészekkel tarkítva. Nem vártam tőle sokat, lehet, épp ezért is élveztem ennyire. Nagyon jó lazítós családi film. Egyszer mindenképpen ajánlatos megnézni, pláne annak, aki épp most készül családot alapítani:D

Apu kisírt szeme vagyok

Szerintem egy nagyon kellemes film. Egy tragikus téma ügyesen átszőve komikus elemekkel. Nevettet, elgondolkodtat, megríkat... Nekem nagyon tetszett. A nevelőszülők karikírozása kifejezetten mókásra sikeredett. Ami miatt talán csak 4 csillagosra adom, az a hollywoodias, klisés, nyálas befejezés... Ettől egy kicsivel komolyabb/visszafogottabb zárást elbírt volna a film. Szóval legyen nálad zsepi! Meghatottságnál jól jön orrot fújni, a végén meg nyálat törölni...

2020.08.13 Fortress

Érzelmek és humor instant módon

Az örökbefogadás nem egyszerű dolog és nem csupán a procedúra adminisztratív oldala, de az érzelmek miatt is. Fel kell dolgoznunk a hozzánk csatlakozó kis egyéniségek családtaggá válását és igazodnunk kell nekünk is hozzájuk (nem csak fordítva várva azt). Az Instant családban Wagnerék (Ellie és Pete) a mély vízbe kerülnek, mikor rögtön három testvér kerül hozzájuk. Mark Wahlberg és Rose Byrne nagyszerűen alakítják az örökbefogadó párt és a rendezés is kiemelkedő, ami Sean Anderst dicséri. Az Instant család többször is megnézhető, remek vígjáték, több megható jelenettel. Értékelésem erős 80% (Részletesen nézve: alapsztori: 75%, rendezés: 85%, látványvilág: 75%, színészek: 85%.)